Skocz do zawartości
Forum

nerwowość


Gość Annitko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jestem osoba nerwowa ,szybko popadam w stres z tego powodu mam problemy gdyz nie moge zdac prawa jazdy,porobowalam 10 razy nie udalo sie ,zrezygnowalam.Kolezanka ktora miala ten sam problem niedawno zdala,wpominala cos ze byla u dr,psychiatry on jej przepisal jakies tabletki na nerwy ,dzieki nim zdala prawko ijezdzi spokojnie.Czy to jest prawda ze takie srodki farmakologiczne tak dzialaja?

Odnośnik do komentarza

Na własnym przykładzie powiem Ci, że te leki naprawde działają uspokajająco, tylko minus jest taki, że trzeba uważac, ponieważ większość z nich usypia.. Jest możliwość, że lekarz dobrze dobrał Twojej koleżance tabletki, ale czy warto iść do psychiatry z powodu prawa jazdy? Jeżeli czujesz większy stres to jasne, po co masz się z tym męczyć, ale jeżeli dręczy Cie tylko to prawo jazdy, to wyluzuj, wypij sobie np melise, ona działa super odprężająco, nie ma co się faszerować tabletkami. Prawko zdasz na pewno, bo jak nie Ty to kto? :) nie denerwuj się, tylko działaj!

Odnośnik do komentarza

Paraliżujący stres, który utrudnia Ci zdanie prawa jazdy nie jest wystarczającym powodem, by pójść do lekarza psychiatry i poprosić o leki uspokajające. Takie leki nie są bez wpływu na nasz układ nerwowy. Ponadto wiele leków tego typu upośledza zdolność psychofizyczną i utrudnia prowadzenie pojazdów mechanicznych. Radziłabym zatem znaleźć inne metody na stres, które pozwolą Ci się odprężyć i zapanować nad negatywnymi emocjami. Odsyłam do tekstu: Metody na stres. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

A czy przyczyną nerwowości mogą być pasożyty? Nie ukrywam, że koleżanka mnie tym zaintrygowała i powiedziała mi, że to był główny powód jej nadwrażliwej nerwowości ( co prawda była też świeżo po rozwodzie). Mówiła, że brała Toxinext, lek na pasożyty i dostosowała sobie odpowiednią dietę i jej powoli przechodziło. To może być prawda?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...