Skocz do zawartości
Forum

Uciec, uciec stąd jak najdalej


Gość julka 002

Rekomendowane odpowiedzi

Gość julka 002

Witam. Mój problem polega na tym że ciągle myślę o ucieczce gdzieś daleko, odcięciu się od mojego obecnego życia. Ciągle mam w głowie to że chciałabym wyjechać do innego miasta, zmienić dane, wygląd, a nawet płeć. Chcę być zupełnie kimś innym, zacząć wszystko od początku gdzie jeszcze nikt mnie nie zna i nic o mnie nie wie i odciąć się od wszystkich którzy kiedykolwiek mnie znali. Mam nadzieję że rozumienie o co mi chodzi. Ciągle mam fantazje związane na ten temat, to moje marzenie. Chcę całkowicie odciąć się od całego mojego życia które miałam do tej pory. Czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Gość julka 002

Chciałabym zmienić całkowicie swoje życie bo nie pasuje mi po prostu to dotychczasowe. Popełniłam mnóstwo błędów (w sumie popełniam je nadal), wszyscy znają mnie z niezbyt dobrej strony i nie czuję się wolna - po prostu. Moi rodzice zawsze byli przeciwni by mój wygląd odstawał od "normy" dlatego zawsze byłam nieszczęśliwa, czułam się uwięziona we własnym ciele które nie wyrażało ani nie reprezentowało mnie chodźby w kawałku. Brak mi wolności, chcę być sobą, wyrażać siebie i być szczęśliwa. Narazie bardzo w tej kwestii ograniczają mnie rodzice dlatego gdy myślę o wyrwaniu się od tego czuję euforię.

Odnośnik do komentarza

Ja też tak mam,  nienawidzę ostatnio ludzi , przestałam wierzyć w to, że wystarczy być miłym i sympatycznym , dobrym, emppatycznym i wyrozumiałym. Zawsze zaskakuje mnie pazerność ludzi na dobroć innego człowieka, często budzę się w  poczuciu wykorzystania. Chcę stąd uciec.  

Odnośnik do komentarza
Gość Zniechęcona

Uciec?Gorzej jeśli nie ma się do kont uciec .To prawda ludzie potrafią zadziwiać swym podłym ,mściwym często zachowaniem w obliczu normalnie dobrego ,sumiennego zachowania. Są złośliwi i wolą  wojować i skłócać niż czynić dobro .Nie zrozumiały to pęd w życiu i odpychający . Wiele ludzi uważa ,że lepiej liczyć się z rzeczami i przedmiotami niż z ludzmi .Wydają się być w ciągłym zagrożeniu ,jeśli by mieli  być weseli ,przyjażnie nastawieni . Trudno zrozumieć głupotę ,która nimi rządzi. Wyrządzają  przykrości z premedytacją i w tedy dopiero widać w nich samozadowolenie. Chore i antyspołeczne .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...