Skocz do zawartości
Forum

Kłopot z facetem


Gość Marlenka1985

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marlenka1985

Witam was wszystkich.Mam nadzieje ze coś poradzicie bo jestem załamana. ..Jakiś czas temu poznałam faceta młodszy przystojny bardzo dobrze nam się dogadywalo.Zaakceptował dwójkę moich dzieci .Uwierzyłam ze spotkałam kogoś odpowiedniego. Pod każdym względem było super. Aż do pewnego momentu. Zaczęły się sceny zazdrości ze go zdradzam, pisze z kimś zaczął dostawać wiadomości na moj temat nieprawdziwe. Skasowalam fb wszelkie kontakty a i tak było ciągle źle. Pewnego razu przyjechał narzeczony mojej przyjaciółki po sukienkę gdyż szli na wesele. Stwierdził że z nim spalam i mojej przyjaciółce to wpieral.Nie wytrzymałam tego rozstalismy się. DOWIEDZIAŁAM SIĘ że jestem w ciąży. Pracował w delegacji i przyjechalekarza na 4 dni do polski nawet nie spotkał się ze mną wydzwanial pijany ze co mu zostalo będzie pić. Od wczoraj odzywa się pyta jak się czuje napisał mi ze mnie kocha i bardzo mi mnie brakuje. ALE WIE ZE nie jest w moim typie .Żenie kocham go i nie zależy mi na nim .Gdzie jest zupełnie inaczej. Nie wiem co robić jestem załamana najbardziej tym faktem iż jestem w ciąży czy porozmawiać z nim czy lepiej dla mnie zerwać kontakt i zapomnieć.

Odnośnik do komentarza

Jak sie ma "ALE WIE ZE nie jest w moim typie .Że nie kocham go i nie zależy mi na nim " do "Uwierzyłam ze spotkałam kogoś odpowiedniego. Pod każdym względem było super"?

Coz, pachnie trollem. Sprzecznosc powyzsza i zdanie czy powinien wiedziec, ze jestem w ciazy? Od kobiety, ktora wychowuje dwojke innych dzieci i wie, ze do wychowania (moze wykarmienia) bardzo przydatne sa alimenty.
Jak sie ktos nudzi to sobie mysli ze zgrabnie polaczy watek o nadmiernej zazdrosci z watkiem mam dwojke dzieci i chce byc sama i sie ludzie beda rozpisywac.

Odnośnik do komentarza
Gość Off On Ona

Kikunia, to pierwsze zacytowane przez Ciebie zdanie, to stwierdzenie jej faceta. Ona napisała -"gdzie jest zupełnie inaczej"
Czyli, że najprawdopodobniej kocha go, ale jego chora zazdrość rujnuje wszystko.

Autorko, myślę, że taka zazdrość jest nieuleczalna niestety. Oczywiście powiedz mu o dziecku, bo ma prawo wiedzieć, ale wtedy możesz mieć go na głowie do końca życia. Dziecko was w pewien sposób połączyło na zawsze i zupełna separacja raczej nie wchodzi już w grę. On chyba teraz nie odpuści.
My tutaj zbyt mądrze poradzić nie możemy, bo sytuacja jest skomplikowana. Ty go znasz najlepiej i wiesz jak postąpić. Wiesz czy udźwigniesz jego chorą zazdrość i chyba nadmierną sympatię do alkoholu.

Odnośnik do komentarza

Witaj Marleno! :) Bardzo chciałabym Tobie pomóc, ale pamiętaj, że nie u wszystkich sprawdza się jedna i ta sama metoda. Na sam początek najlepszym sposobem okiełznania zazdrośnika będzie rozmowa. Musisz z nim poważnie i szczerze porozmawiać. On ma prawo wiedzieć, że czujesz się nieswojo w zaistniałej sytuacji, może on nie jest tego świadomy, że robi Tobie krzywdę swoim zachowaniem. Ustalcie między sobą pewne zasady: ty dajesz mi wolną przestrzeń, a ja nie dam tobie powodów do zazdrości. Jeżeli jednak taka rozmowa nie pomoże, musisz wybrać: chcę tkwić w klatce z człowiekiem, którego kocham, ale nie szanuje mojej prywatności, czy jednak wolę moje życie towarzyskie, poznawać nowych ludzi, a może poznać miłość mojego życia? Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania chętnie odpowiem. Życzę szczęścia i powodzenia! Pozdrawiam ros! :)

Odnośnik do komentarza
Gość do autorki

Chyba za szybko podjęłaś decyzję o współzyciu.Pośpiech w takich sprawch jest niewskazany tym bardziej jeśli się ma dwójkę dzieci.Ta uwaga na pewno już teraz Ci się do niczego nie przyda, ale na przyszłość - kto wie.
Zazdrośnik który pije to kiepska konfiguracja.Warto do tego podejść z dużą odpowiedzialnością.

Odnośnik do komentarza

~Marlenka1985 , nie chcę cię martwić i być może to, co napiszę spotka się z krytyką innych, ale spójrz na realia.
Jesteś 32- letnią, samotną matką dwojga dzieci.
To zrozumiałe, że czujesz się samotna i chciałabyś ułożyć sobie z kimś życie.
Obawiam się jednak, że mało prawdopodobne jest to, żeby młodszy, wolny mężczyzna chciał na stałe i na poważnie związać sie z kobietą starszą od siebie i posiadającą dzieci.
Takie związki są zawsze trudne i kiepsko rokujące.
Co innego, gdy spotyka się dwoje ludzi po przejściach, posiadających dzieci z poprzednich związków, co nie znaczy, że wtedy problemów brak, ale obydwoje przynajmniej są w podobnej sytuacji.
Facet w którym pokładałaś nadzieję wydaje się być niedojrzały, czy wręcz mający jakies problemy emocjonalne. Być może z premedytacją doprowadził do sytuacji, żeby obarczyć cię winą z powodu wyimaginowanych zarzutów, po to, żeby uwolnić sie od ciebie?
To niepoważne i niesprawiedliwe, ale w tych okolicznościach zdystansuj sie troche do niego.
Z tej mąki chleba raczej nie będzie, jednak o ciąży powinnaś mu powiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Droga Marleno, nie chcę wyrokować, czy dla Waszej relacji jest przyszłość, czy da się to poskładać. Czy w ogóle każde z Was chciałoby pracować nad tym związkiem? Bez względu jednak na Wasze dalsze losy - razem czy osobno - facet, z którym się spotykałaś, ma prawo wiedzieć, że będzie ojcem. Poza tym, pamiętaj, że możesz od niego wymagać alimentów na dziecko, nawet gdyby nie chciał z Tobą być.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...