Skocz do zawartości
Forum

Jak sobie radzić z wybuchową nauczycielką?


Gość o...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Od września mam problem z pewną nauczycielką. A mianowicie nie wiem jak odbierać jej zachowanie. Ma straszne wachania nastroju. Raz jest bardzo miła, a drugim razem naskakuje na nas o byle co i mówi okropne rzeczy. Zawsze wypatruje sobie osoby, które mają jakieś problemy i je gnębi najbardziej. Dowiedziałam się, że ona sama miała bardzo poważne problemy rodzinne w dzieciństwie. Wydaje mi się też, że ona nie potrafi zrozumieć, że kogoś rani. Co powinnam zrobić?

Odnośnik do komentarza

Nie odbieraj jej na serio tylko z dystansem. Jeżeli jest wymagająca to czegoś się nauczysz. Jeżeli jej przedmiot nie jest tym z czym wiążesz przyszłość, to powiedz jej to wprost, że nie chcesz być alfą i omegą z tego przedmiotu. I że chcesz tylko podstawowo go znać byleby zdać. Na różnych nauczycieli będziesz natrafiał. Jeżeli faktycznie będą oni swoim zachowaniem ranić kogoś, to możesz powiedzieć o tym albo jemu albo komuś wyżej. U mnie na uczelni mieliśmy prowadzącego który stawiał nam kłody pod nogi. Był niesprawiedliwy. Świadomie, bądź nie, ale prowadził zajęcia okropnie. Zamienili nam go na kogoś innego. Jest teraz o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...