Skocz do zawartości
Forum

Jak się przemóc ?


Gość kosten

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam pytanie, od jakiegoś czasu widuje na przystanku dziewczynę, nie sposób na nią nie patrzeć, ona odwzajemnia moje spojrzenia. Za każdym razem coś mnie paraliżuje gdy mam do niej podejść, dzisiaj to już była chyba czwarta czy trzecia sytuacja czy ma sens wgl jeszcze do niej podchodzić co powiedzieć? Już pewnie wie że jestem nieśmiały żeby podejść i to stracona pozycja.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

kosten, dlaczego od razu się skreślasz? Jeśli dziewczyna odwzajemnia uśmiech, to jak najbardziej możesz do niej podejść i zainicjować rozmowę. Spróbuj! Nic nie ryzykujesz! Możesz zacząć chociażby słowami: "Pięknie się uśmiechasz. Jestem jednak nieśmiały i zwlekałem z rozmową z Tobą". Jeśli dziewczyna podejmie dialog, jest szansa, że znajomość się rozwinie. Nie obiecuj sobie zbyt dużo, ale też nie rezygnuj w przedbiegach. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Lekarz3kontaktu

Oczywiście, że ma sens. Jeśli też na Ciebie spogląda, to być może, że również wpadłeś jej w oko i zapewne czeka aż zagadasz.
Kto nie ryzykuje nie pije szampana.
Jak się przemóc? Po prostu sobie pomyśl, że przez Twoje niezdecydowanie czy nieśmiałość możesz właśnie stracić miłość swojego życia ;)
Śmiało, myślę, że nie ugryzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Off On Ona

Powiedz co myślisz, przecież to będziesz Ty. Słowa-wytrychy z poradników bywają może skuteczne, ale są sztuczne i często naciągane jak guma z majtek. Nie będziesz chyba dyskutował z dziewczyną posiłkując się ciągle jakimś poradnikiem. Mądra i czuła dziewczyna wyczuje wszystko i uwierz mi, że twoja ewentualna nieporadność może ją bardziej ująć, niż teksty które ponoć działają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...