Skocz do zawartości
Forum

skuteczne znalezienie pracy


Gość ZawrótGłowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZawrótGłowy

jak znaleźć pracę z dobrym skutkiem ? bardzo potrzebna mi jest praca jednak nie odpisują mi na ogłoszenia :(

straciłem już miesiąć siedząc bezczynnie a praca mi jest od JUŻ potrzebna jak najszybciej

Odnośnik do komentarza

W mojej m-cowości niedaleko Biura Pośrednictwa Pracy jest takie m-ce, gdzie bez umawiania się przychodzą ludzie potrzebujący i grosza i pracy, wcześnie rano i w to samo m-ce podjeżdzają najczęściej samochody, a w nich ci co potrzebują pracownika do prac fizycznych- czasem na dzień, czasem na 2 ,czasem na m-c. Jest to praca na czarno, bez żadnych umów. Potrzebny jesteś do przeniesiania mebli, jako pomocnik na budowie itp.

Zainteresuj się, moze i u Was tak jest

Odnośnik do komentarza

Odpowiadanie na interesujące Cię oferty pracy i wysyłanie CV to tylko jedna z wielu metod szukania pracy. Pracy możesz szukać w urzędach pośrednictwa pracy, agencjach pracy, biurach karier, na targach pracy, dniach kariery, na portalach pracy, przez znajomych itp. Pamiętaj też o odpowiednim przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych. Możliwe, że rekruterzy nie odpowiadają na Twoje CV nie dlatego, że masz niewystarczające kwalifikacje, ale mało czytelne CV? Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Odpowiadanie na interesujące Cię oferty pracy i wysyłanie CV to tylko jedna z wielu metod szukania pracy. Pracy możesz szukać w urzędach pośrednictwa pracy, agencjach pracy, biurach karier, na targach pracy, dniach kariery, na portalach pracy, przez znajomych itp. Pamiętaj też o odpowiednim przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych. Możliwe, że rekruterzy nie odpowiadają na Twoje CV nie dlatego, że masz niewystarczające kwalifikacje, ale mało czytelne CV? Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

ja tam pracująca nie jestem ale znam ludzi o których pracodawcy się biją i dają coraz to wyższe zarobki. Grunt to być lepszym niż najlepsi w firmie, a przyjmą Cię. Musisz im udowodnić, że dzięki Tobie firma dużo zarobi oraz że jesteś niezbędny by firma dobrze prosperowała.

Odnośnik do komentarza

~roshen
ja tam pracująca nie jestem ale znam ludzi o których pracodawcy się biją i dają coraz to wyższe zarobki. Grunt to być lepszym niż najlepsi w firmie, a przyjmą Cię. Musisz im udowodnić, że dzięki Tobie firma dużo zarobi oraz że jesteś niezbędny by firma dobrze prosperowała.

roshen takie udowodnienie wcale nie jest proste... Ja zawsze uważałam,ze lepiej byc sobą i mówic prawdę a nie wymyslać i cudowac na zasadzie żeby tylko mnie przyjeli. Poza tym rekruterzy znaja niektore sztuczki i warto uważac:)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość ciaglemysleopracy

najwiecej ofert jest na tzw.ukrytym rynku pracy -to sa te oferty nigdzie nie oglaszane. Wysylaj spontanicznie oferty. Napisz tez angielska wersje cv i wysylaj zagranice. Ale te angielskie nie wysyla masowo, tylko tak, zeby zobaczyc co bedzie. Wszystkiego trzeba sprobowac. No i oglos sie.
I najlepiej oczywiscie wiedziec, co ci najlepiej lezy i akiej pracy szukac, ale wiadomo, jak jes w Polsce.
A w jakim miescie mieszkasz?

Odnośnik do komentarza

Pracę znajdzie każdy. Oczywiście jeśli tylko ma na to ochotę. Spójrzmy prawdzie w oczy, skoro ktoś liczy na zasiłek... to chyba nie chce mu się pracować, za co więc ma być wynagradzany pieniężnie?
Za cwaniactwo?
Co to za logika?
Tylko Ci którzy nie chcą pracować to nie będą. Zawsze tak było, jest i będzie. Jest grono osób, które woli siedzieć w domu i nic nie robić i nie dotyczy to tylko ludzi z tego wątku. Zresztą jeśli w Polsce jest bezrobocie, to ja nie potrafię czytać .W moim otoczeniu ludzie którzy pracowali nadal pracują, a nie którzy po przejściu na emeryturę też jeszcze pracują. Lecz znam takich co sporadycznie, lub wcale nie pracowali, więc nadal to sobie powielają. Moim zdaniem zbyt mocno jest rozbudowana forma pomocy społecznej i przy tym nie kontrolowana. Cieszę się jedynie z tego, że już wkrótce obniżą 500 plus, bo naprawdę co poniektórym od tego nieróbstwa, to się już w dupach poprzewracało.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...