Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego słyszę głosy?


Gość d...m

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat mam zwidy i słyszę głosy. Czyli gdy leżę w nocy na łóżku to przed oknem widzę postać która się na mnie patrzy , często gdy przechodzę koło okna to widzę postać za oknem, słyszę głosy jakby ktoś mi mówił np: nie rób tego , przyjdź tu , wypowiadają moje imię ,i mówią różne żeczy czasem w nieznanych językach , często słyszę jak ktoś za mną chodzi i gdy np gram na komputeże i jestem sam w domu to czuję jakby ktoś kładł rękę na moim ramieniu. Ostatnio słuszałem szepty w dziwny języku.

Odnośnik do komentarza

Znajoma opowiadała chłopakowi, że w jej domu jest duch.
On ją wyśmiał i kpił z tego do czasu, aż sam tam zanocował. Był przerażony i powiedział - nigdy więcej!
Kiedyś, gdy jeszcze nie było radia, takich "słyszących " ludzi od razu uznawano za "chorych".
Potem okazało się że są ludzie, którzy mają tak czuły słuch, że odbierają głosy podobnie, jak odbiornik radiowy.
Jak jest z tobą? Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Gość P a c j e n  t

Nie mogę tego nagrać ponieważ
Gdy są te głosy to najczęściej są to pojedyncze słowa.
Dziwne postacie widzę przez kilka sekund (czasem odchodzą a czasem znikają w ciemności po powiedzeniu słowa (często w dziwnym języku) ) i czasami pokazują palcem na mnie lub na coś za oknem.
Każda postać ma inny głos jedna mówi szeptem a drugą tak jak by miała chrypę (to ta która mówiła w dziwnym języku)
Żadko czuję jakby były koło mnie i za mną chodziły.
Są ubrane w ciemne szaty i ich twarze są zasłonięte kapturem.
To nie jest spowodowane problemami w domu strachem złością ani stresem ponieważ wszystko u mnie dobże (i nie oglądałem od dawna horrorów ani żadnego filmu o duchach i mam to od kilku lat) .

Odnośnik do komentarza

Słyszenie głosów czy widzenie dziwnych postaci przywodzi na myśl zaburzenia z grupy psychoz, np. schizofrenię. Jednak przez Internet nie da się postawić diagnozy, dlatego odsyłam do specjalisty. Koniecznie powiedz o swoich doznaniach rodzicom i jeśli nie jesteś pełnoletni, udaj się wraz z nimi do lekarza psychiatry, by określił, czy klinicznie coś Ci dolega. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...