Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego on milczy?


Gość justka

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego chłopak milczy, wysyłam mu smsy a on nic:( Zrywalismy ze sobą, później po mieśiacu schodziliśmy i to zawsze on podejmował pierwszy krok. Chociaż do końca nigdy nie byliśmy parą taką taka kiedyś, z mojej winy bo zaczełam nim rządzic, a on czeał na moje zmiany i się noie doczekał. to trwało tak ponad rok.A teraz piszę że mi zależy, że dopiero zrozumiałam w jakim sensie mam się zmienic, a on zadzwonił kilka dni temu, że się nie zmienią, że tylko tak mówię, i ze chce tylko przyjaźni. I okłamał mnie że mnie nigdy nie kochał, więc dlaczego okłamał mnie że nigdy nie był zazdrosny, chociaż wiem że był, i że nigdy nie kochał, to dlaczego przez ponad rok czasu wracał, a jak zaczełam spotykac się z innym to codziennie pisał, powiedzał ze jak tamten mnie skrzywdzi to mu nie podaruje. W tym czasie co kręciłam z innym to kolega nasz mówił że nie był sobą, chodził zły, krzyczał na wszystkich. Dlaczego mnie okłamał w ostatniej rozmowie. Tego dnia poszedł na studniówkę, z siostry koleżanką. Wiedział że jestem bardzo zazdrosna. pisałam smsy a on nic nie odpisał. Jak był już na studniówce to napisałam do niego jak się bawi, to odpisał mi w te samej minucie :nie przeszkadzaj bo dochodzę", więc odpisałam w nerwach "już nigdy Cie nie będę przeszkadzac". Po godzinie napisałam czy jest zdrowszy, (bo od kilku dni chorował) to nic mi nie odpisał. W niedzielę pisałam że mi zależy, że chcę byc z nim a on nic. milczy cały czas. Wczoraj nie wytrzymałam i napisałam że ja już tak nie mogę, skoro mnie nie chcę, to już nie będę się narzucac, że kasuje jego nr, i żeby się do mnie już nigdy nie odzywał. Boje się że jak znowu się odezwie to wróci to wszystko.Dlaczego muszę tak cierpiec. chce naprawic swój błąd, a on mi na to nie pozwala. Co mam robic, czy on się odezwie. Wszystko mu wybaczam, pokazuje że mi zależy, i ze żałuje swojego zachowania, ale ta cisza jego mnie doprowadza do szału, do nerwicy. jak mam sobie poradzic z tym wszystkim:(( Proszę pomóżcie!

Odnośnik do komentarza

Zabawa w kotka i myszkę heh z tego co czytam to chyba jesteś dość młodą dziewczyną, a facet miał już dosyć tej zabawy nie czekaj i nie rozmyślaj o nim jeśli mam być szczera (wiem, że trudne) ! Na pstryknięcie palców nikt nie wróci, on sam musi zdecydować czego i z kim chce być nic na siłę, daj mu czas Ty już powiedziałaś swoje Teraz niech on pierwszy się odezwie, wtedy będziecie mogli zdecydować, a jeśli nie to zamknij rozdział i żyj dalej. Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Myślę, że nie ma sensu wysyłać kolejnych smsów. Czekaj na ruch z jego strony jeśli się nie odezwie, to znaczy, że nie zależy mu na przyjaźni potencjalnym związku i lepiej zamknać ten rozdział i rozejrzeć się za nową sympatią. Jeśli się jednak odezwie, musisz postawić sprawę jasno - albo walczycie o siebie i próbujecie budować związek albo idziecie w swoją stronę bo inaczej takie gry bedziecie prowadzic caly czas. Badz cierpliwa i czekaj na ruch z jego strony. Jesli sie odezwie porozmawiaj z nim o tym co Was laczy i jakie sa szanse na zwiazek. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Boże, strasznie się to czyta... zagmatwanie z poplątaniem. Ale zdążyłam wywnioskować, że jesteś jeszcze bardzo młoda, prawdopodobnie gimnazjum... Daj sobie spokój z tym chłopakiem, ani ty go nie kochasz, ani on ciebie, nie macie pojęcia co to w ogóle jest związek. To strasznie niedojrzałe - wracanie do siebie i odchodzenie... Zajmij się najlepiej nauką, za kilka lat poznasz kogoś wartościowego i doświadczysz miłości, teraz to są tylko głupie zauroczenia i przyzwyczajenia. Wiem o czym mówię, też chodziłam kiedyś do gimnazjum :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...