Skocz do zawartości
Forum

Mój były odzywa się do mnie.


Gość NataliePoznan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NataliePoznan

Mam problem. Niecałe 2 miesiące temu rozstałam się z chłopakiem. Można powiedzieć, że trochę zabrakło między nami komunikacji, on jest bardzo dumnym człowiekiem, możliwe że poczuł się zraniony i odszedł. Na początku zrobiłam duży błąd, powiedziałam mu, że go kocham i nie chce żeby odchodził. No ale odszedł. Od czasu do czasu się do mnie odzywał, ale kiedy go przypadkiem widziałam to mówił "cześć" i wydawał się bardzo zdystansowany i obojętny. Jakiś czas temu spotkaliśmy się na dużej imprezie, mijaliśmy się kilka razy i widziałam jego tęskny wzrok. Koleżanki też mówiły, że patrzył na mnie. Od tego czasu daje o sobie znać co jakiś czas. Odzywa się, pyta co słychać i jakis taki bardzo ożywiony jest w tych wiadomościach. Ale kiedy się widzimy to jest tylko "cześć" i znów ta maska. Nic nie wspomina o tym, że chce wrócić. Nie wiem co mam o tym myśleć. Ja nadal go kocham i chciałabym naprawić to co było między nami, chociaż wiem, że nie byłoby łatwo. Co o tym myślicie? Bo ja tego nie potrafię racjonalnie ocenić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...