Skocz do zawartości
Forum

Jak sobie poradzić z brakiem akceptacji przez ludzi?


Gość i...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 13 lat i chciałabym opowiedzieć o swych problemach. Otóż izoluje się od świata, patrząc w komórkę. Zawsze miałam lepszy kontakt z ludźmi z internetu, bo od małego byłam dziwna względem innych. Słucham ciężkiej muzyki, ubieram się na czarno i mam trochę nietypową fryzurę. Nie potrafią mnie zaakceptować inni. A ja? Mam złe zdanie o ludziach. Coś w rodzaju mizantropii. Nie mam w domu własnego kąta (pokoju), często muszę słuchać kłótni. Jak mogę sobie pomóc? To powoli męczy...

Odnośnik do komentarza

Pomimo bardzo młodego Twojego wieku, zachęcam zwrócić się do Tego który jest Twórcą ludzkiej psychiki...

Przed laty gdy byłem w podobnym wieku, przeczytałem malutką książeczkę, nie pamiętam autora. Była tam zawarta modlitwa do Boga z prośbą o uwolnienie od pragnienia żeby, dobrze o mnie mówiono, doceniano jak zrobię coś szlachetnego, zauważano w towarzystwie itp. Zapragnąłem tego i Bóg uwolnił mnie, tak iż mam spokój po dziś dzień.

Odnośnik do komentarza
Gość 123333333

Ja również polecam Boga tego prawdziwego i jedynego którego nie ma w żadnych słowach , religiach dogmatach ani programach tylko i wyłącznie tego który chce naszego dobra Boga Absoluta nieskończonego który pomaga nam w różnych sytuacjach i nas kocha .
Ja bracie też mam ten problem ludzie mnie nie akceptują , nie lubią , ale w zasadzie mnie to za bardzo nie obchodzi jestem samotny i w tej samotności żyje i jest mi nie najgorzej mam gorsze dni przez to , ale wiem , że to przejściowe gdy zmieni się moje nastawienie i ja to i nastawienie otoczenia się zmienia nie uważam się też za gorszego i się nie przejmuje tym gdy ktoś mnie nie lubi albo źle mówi to tylko jego zdanie a żyjemy pośród bilionów stworzeń powodzenia bracie .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...