Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić w tej sytuacji ?


Gość MonikaEs

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MonikaEs

Niedawno widziałam sie z facetem z ktorym nie widzieliśmy sie z 6 lat. On w tym samym dniu co ze mną widział sie z kumplem z mojej wsi. Dla kumpla swego zrobil zrzut ekranu z messengera fb i tam byly nasze osobiste fakty które nas laczyly wtedy. Malo tego. Jego kumpel to plotkarz ewidentnie bo jak szlam do sklepu zagadala mnie osoba ktora ich zna i nas niby razem widziała i zadala głupie pytanie. Skąd mogla podpytywac kiedy nic nikomu nie mówiłam.Kolega ten zauwazylam podpytuje mnie chyba na fb celowo by miec co wysyłać. Delikatnie powiedziane jestem na niego zla bo jeszcze wypisuje erotyki.

Odnośnik do komentarza

MonikaEs, mieszkasz na wsi, więc na małym terenie plotki rozchodzą się bardzo szybko. Jeśli nie chcesz być tematem numer jeden na językach sąsiadów i okolicznych znajomych, po prostu nie reaguj na zaczepki chłopaka, który do Ciebie wypisuje, aby nie miał możliwości dzielenia się "rewelacjami" na Twój temat. Nie odpisuj mu, nie reaguj, nie dzwoń. Po prostu go ignoruj i najlepiej zerwij kontakt, skoro mówi o Tobie niestworzone historie i psuje Twój wizerunek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...