Skocz do zawartości
Forum

Dowod osobisty a facet z internetu.


Gość Dixe

Rekomendowane odpowiedzi

Poznając mężczyznę w sieci powinnysmy zaproponować wymianę dowodów? Jesli tak to kiedy, po jakim czasie ? I co jesli mezczyzna unika okazania ? Spotykam sie z pewnym mezczyzna i jestem po trzech randkach. Przy drugiej zaczął sie dobierac jeszcze znośnie ale przy trzeciej zupełnie sie zapomniał. Tak naprawde nic o nim nie wiem. Dane na fb mogą być sfalszowane przeciez. Taki by zgwalcil i szukaj wiatru w polu. Pozatym nie mogę tak..ej ty chlopie pokaz dokumenty bo wieje desperacja. On powiedzial ze nie pokaze bo byl z kobietami kilka lat w związku i one dowodu nie widziały.

Odnośnik do komentarza

~Dixe, pokaż dowód :D
Faktycznie, trochę to śmieszne, ale niestety, takie czasy nastały.
Wcale ci się nie dziwię, że chcesz wiedzieć z kim masz do czynienia.
Trzecia randka, a facet już się ostro dobiera?
Obawiam się, że to internetowy łowca, zaliczy cię raz, czy dwa i zniknie.
Co w ogóle o nim wiesz, czy możesz te informacje jakoś sprawdzić?
Jeżeli facet mieszka gdzieś daleko od ciebie, to odpuściłabym sobie taką znajomość, to nie ma ani sensu, ani przyszłości.

Odnośnik do komentarza

Wcale sie nie dziwie ,ze nie chce pokazac :D I tak by Ci nie pokazal nawet pozniej na 10 randce. Ja sie zgadzam z tym,ze jesli widzisz ze z nim cos nie tak to szybko urywaj znajomosc i po sprawie. Nie ma sensu sie w to zaglebiac.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Stefan881

Mam za sobą pewien epizod krótkiej znajomości internetowej i telefonicznej z dziewczyną. Z tym, że dopiero mieliśmy się spotkać i ona ciągle spotkanie obiecywała, ale przekładała, ciągle wymyślała jakieś wymówki. Zrobiłem w końcu małe dochodzenie, i co się okazało? Podła oszustka wysyłała mi zdjęcia zupełnie obcej atrakcyjnej dziewczyny z jakiegoś portalu i podawała fałszywe dane osobowe. A sama okazała się 100 kilową, mało atrakcyjną dziewczyną z mega kompleksami. Dlatego radzę na serio uważać na kogoś to nie chce twardo udowodnić swojego JA.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...