Skocz do zawartości
Forum

Jak zachować tą znajomość


Gość JustaWro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JustaWro

Mam problem. Powiedziałam znajomemu, że mi się podoba. Z jego zachowania, ewidentnie, wynika, że ja mu nie i chyba nie czuje się swobodnie w moim towarzystwie (chyba... na pewno, ile razy ja byłam w takiej sytuacji).Pogodziłam się z tym, sprawa polega jednak na tym, że to fajny człowiek i nie chce z tej znajomości i nie wiem jak to zrobić. Myślicie, że jak zachowam jakiś czas dystans, to wszystko wróci do normy? Nie chcę aby to się skończyło zero-jedynkowo...

Odnośnik do komentarza

Czy się zakończy zero-jedynkowo czy nie, to już nie masz na to wplywu, bo troszkę wyszlaś przed szereg i złożyłaś deklarację o podobaniu się osobnika plci przeciwnej. I tego osobnika ,z opisu wynika, że usztywnilaś w jego zachowaniu wobec Ciebie. Lekko go zmrozilaś i albo umie za chwilę o tym nie myśleć i mają szansę wrócić dawne dobre uklady koleżeńskie, albo będzie to zaskakujące go, jak widać ,wyznanie długo pamiętal i będzie Cię omijał szerokim łukiem, żeby nie robić Ci nadziei.

Teraz raczej uklad stosunków między Wami zależy od jego wyboru taktyki.

Odnośnik do komentarza
Gość JustaWro

Dziękuję, jest dużo prawdy w tym co mi odpisałaś.
Ech... z drugiej strony, co? Miałam wzdychać w skrytości? Inna sprawa, ze zachowywałam się na tyle neutralnie, że się tego faktycznie nie spodziewał. Nadzieję przestałam robić sobie sama :/
Poczekamy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...