Skocz do zawartości
Forum

Chcę się spotkać z dużo starszym facetem


Gość Załamana69

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Załamana69

Mam prawie 17 lat, ponad pół roku rozmawiam przez telefon z facetem co ma 28. Niedawno powiedziałam rodzicom że chce się z nim spotkać - odradzali mi to, a teraz powiedzieli mi jasno że nie pozwalają mi się z nim spotkać. Mówią że dla nich najważniejsze jest moje bezpieczeństwo no i pod tym względem ich rozumiem, ale nie potrafię z niego zrezygnować. Jest wspaniałym facetem, wspaniale mi się z nim gada i zaczęłam coś czuć do niego. Bardzo dobrze się dogadujemy i on nie jest jakimś zboczeńcem, to raczej ja często chciałam przyspieszyć te naszą relacje i przejść do czegoś więcej, a to on mówił byśmy poczekali, że nie ma się do czego spieszyć, że najpierw się spotkajmy, porozmawiajmy itd. On jest naprawdę spoko. Nic nie uszczęśliwia mnie tak bardzo jak rozmowy z nim. Bez niego nie widzę sensu w niczym, nie będę potrafiła o nim zapomnieć. No i dodam szczerze że głównie to co nas połączyło to to że podniecają nas te same rzeczy (nie jest to związane z seksem) i po prostu no wiadomo jak to jest. Nie wyobrażam sobie by z niego zrezygnować więc jak mam przekonać rodziców do niego? Albo jak spotykać się z nim by rodzice się nie dowiedzieli?

Odnośnik do komentarza

Nie jesteś pelnoletnia i powinnas jeszcze brać pod uwage zdanie rodzicow. Oni chcą dobrze,boja sie o Ciebie bo samo przez sie rozumie sie że facet jest sporo starszy od Ciebie i może mu chodzić głownie o jedno. Mysle ze tego sie boja Twoi rodzice,dodatkowo zeby Ci nic nie zrobil. Jestes zafascynowana ale teraz...
Jak długi sie znacie? Bo jesli naprawde te ledwie pol roku to nie ryzykuj albo nie idz kompletnie sama na to spotkanie. Poza tym znasz jego zamiary?
A na przyszlosc to jesli facet okaze sie dobry to nie bedziesz musiala do niego rodzicow przekonywac. Natomiast teraz nie radze abyś spotykała się z nim bez wiedzy rodziców.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Załamana69, czy Twoja znajomość z tym mężczyzną opiera się wyłącznie na rozmowach? Czy widzieliście się w ogóle chociaż raz? Miałaś okazję zobaczyć go w rzeczywistości? Łatwo zafascynować się osobą, której wizerunek (najczęściej wyidealizowany) buduje się w oparciu o swoje własne wyobrażenia. Bądź ostrożna. Nie wiesz, jakie zamiary ma wobec Ciebie ten mężczyzna. Nie kwestionuję faktu, że miło Wam się ze sobą rozmawia. Z drugiej jednak strony on - jako doświadczony, starszy od Ciebie facet - może wiedzieć, jak prowadzić rozmowę, by Ci zaimponować, by mieć na Ciebie wpływ. Twoi rodzice nie pozwalają Ci na to spotkanie, ponieważ boją się o Twoje bezpieczeństwo. Nie rób nic poza plecami rodziców. Jeśli nawet miałoby dojść do spotkania, umów się w miejscu, w którym jest wiele osób, gdzieś w galerii handlowej, w jakiejś kawiarni czy restauracji. Absolutnie nie zgadzaj się na spotkania u niego w mieszkaniu czy gdzieś na odludziu. Ludzie potrafią naprawdę manipulować swoim wizerunkiem, by wzbudzić zaufanie. Nie zapominaj o tym. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie poznałaś człowieka, a już marzysz o bliższych kontaktach?
Być może facet jest poważny i rozsądny i nie chce skrzywdzić naiwnej i napalonej nastolatki, ale też możliwe, że wspaniale mu się flirtuje z małolatą, a sam ma żonę i dwoje dzieci.
Tak pomyśl przez chwilę - wspaniały, idealny facet, prawie trzydzieści lat, i jest sam? Coś tu nie gra.
Nie znasz go, taka jest prawda.
Pewnie doprowadzisz do spotkania, ale bądź ostrożna. Umów się w miejscu publicznym, nie idź gdzieś, w ustronne miejsce.
Poznaj go najpierw, ale jak ma taką wspaniałą "gadkę", to i tak może cię oszukać.

Odnośnik do komentarza

On zdaje sobie sprawę że jesteś niepełnoletnia i boi się odpowiedzialności karnej żeby nie być posądzony o gwałt na nieletniej a zwodzi żeby zapunktować jaki to jest super.Lepiej daj sobie spokój i poszukaj chłopaka w swoim przedziale wiekowym.Ten wie co chcesz usłyszeć i manipuluje a ma w tym swój cel o którym ty jeszcze nie wiesz ale my wiemy! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...