Skocz do zawartości
Forum

Partner ma niskie poczucie własnej wartosci


Gość grabowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś z was może mi dopomóc jał radzić sobie z partnerem który wypomina rozne rzeczy, głównie chodzi o innych facetow np.kolegow, albo że spotykając się z nim miałam konta na profilach randkowych, a on nie ma takich kont i nigdy nie mial.

Odnośnik do komentarza

Dodam jeszcze, że jest sporo starszy, ja 22 on 34. I nie ma zbyt dużego powodzenia w przeciwieństwie do mnie. Odnoszę wrażenie ze na siłe wyciąga jakieś wydarzenia z przeszłości ze zachowałam się nie uczciwie itp.

Odnośnik do komentarza

~grabowa
Odnoszę wrażenie ze na siłe wyciąga jakieś wydarzenia z przeszłości ze zachowałam się nie uczciwie itp.

Może ma ku temu powody?
Wypominanie dawnych znajomości, czy związków jest bez sensu, jednak pretensje o to, że będąc z nim masz konta na portalach randkowych są zupełnie uzasadnione.
Skoro jesteś w związku, to czego tam szukasz?
Zbyt mało napisałaś o waszym związku, ale być może nie pasujecie do siebie; on zakompleksiony i zazdrosny, ty towarzyska, nie ukrywająca swojego powodzenia???
Dziwię się, że facet tak męczy się z tobą.

Odnośnik do komentarza

Skąd pomysł, że partner ma niską samoocenę? Na jakiej podstawie tak twierdzisz? To, że jest o Ciebie zazdrosny nie musi oznaczać, że ma niskie poczucie własnej wartości. Uważam, że słusznie czuł się zraniony, kiedy będąc z nim, miałaś konta na portalach randkowych. Nie rozumiem też aluzji odnośnie poziomu Waszej atrakcyjności interpersonalnej. Nic dziwnego, że tworząc z Tobą relację, chciałby być atrakcyjny wyłącznie dla Ciebie - swojej partnerki. Może zamiast zastanawiać się nad "niską samooceną" partnera, lepiej pomyślicie, jak zadbać o Wasz związek?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...