Skocz do zawartości
Forum

Tani psycholog Konin , Kalisz , Koło?


Gość Michał załamka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał załamka

Witam! wcześniej nie chciałem iść do psychologa ale teraz widzę ,że to mój ostatni ratunek... Na pewno ktoś tutaj zna jakiegoś psychologa i ceny za wizytę w tej okolicy którą podałem w temacie więc proszę o pomoc. Nie mam ubezpieczenia więc rady o wizyty na nfz mi nie pomogą kochani. Jeszcze może pytanie dodatkowe: czy takie gadanie z psychologiem może człowieka jakoś zmotywować ? przestanie się bać itp.? jakoś ciężko mi w to uwierzyć ale co mi zostaje...

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie wierzysz, że psycholog może Ci pomóc, to dlaczego chcesz skorzystać z jego usług? To trochę mija się z celem. Jeśli jednak szukasz psychologa/terapeuty z okolic Konina czy Kalisza, odsyłam do naszego serwisu: https://ranking.abczdrowie.pl/c/2,lekarze-i-specjalisci Wystarczy wpisać frazę "psycholog Konin" i wyświetli Ci się lista specjalistów z grafikiem przyjęć, specjalizacją czy opinią innych pacjentów. Powodzenia i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość abcdefghijkdmknfd

No bardzo mądra odpowiedź naprawdę...
Nie byłem nigdy u psychologa to skąd mam wiedzieć jak to działa? napisałem ,że już nie mam wyjścia to co mi zostaje? chyba lepiej spróbować niż się od razu powiesić. Liczę na odpowiedzi osób które korzystają z takich usług i może ktoś coś podpowie bo jeśli nie warto to jasne ,że szkoda czasu i pieniędzy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...