Skocz do zawartości
Forum

Obojętność w życiu


Gość 22on

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czemu taki jestem ale ogólnie mi to nie przeszkadza że taki jestem. O to chodzi że mi jest obojętne w życiu kto co myśli na mój temat nie denerwuje się sam spędzam czas praktycznie cały dnie, mało co mówię :P pracuje i w pracy to samo nie zastanawiam się ile się zrobi tylko robię swoje swoim tempem :D po pracy wracam do domu i siedzę do końca dnia sam z nikim nie rozmawiając bo nie lubię za bardzo :P jak chodziłem do szkoły średnio się uczyłem więcej rozmawiałem a teraz znowu chciałem do szkoły iść ale odwidzialo mi się jak wiele innych pomysłów :P nie przejmuje się tym mam pracę mam gdzie spać i tyle do życia mi starczy :P wiem że nie ma pytania ale napisac takie coś zawsze warto :P

Odnośnik do komentarza

Jesteś osobą minimalistyczną, która zbyt wiele od życia nie oczekuje ani nie wymaga. Niewykluczone też, że jesteś typem introwertyka, dlatego nie brakuje Ci towarzystwa czy rozmów z innymi. Lubisz pobyć sam ;) Jeśli lubisz siebie takim, jakim jesteś, nie martwi Cię opinia innych na Twój temat, to nie ma potrzeby, by coś zmieniać. Wspomniałeś jednak o obojętności, pewnej nawet bierności życiowej. Nie masz żadnych celów w życiu? Marzeń? Do niczego nie dążysz?

Odnośnik do komentarza

Temperament to nie jest coś nabytego, ale cecha wrodzona-
jest ściśle związana z reaktywnością układu nerwowego i to się nie zmienia.
Więc jakby to subtelnie ująć: "z gówna bata nie ukręcisz" I nie to, że Ci to odpowiada... tylko Ty już taki musisz być i taki pozostaniesz na zawsze.

Odnośnik do komentarza

Dodam jeszcze że jak gdzieś jadę to wszędzie się nudzę a jak wracam do domu to jest dobrze nie ważne gdzie pojadę morze czy góry ciągle to samo dlatego już nigdzie nie jeżdżę. Wyjść na miasto nie lubię muszę mieć jakiś cel zrobić to i wracać do domu.

Odnośnik do komentarza

Znam zupelnie milego 60 latka, ktory ma mila partnerkę ale wyciągnięcie faceta gdziekolwiek graniczy z cudem. On sam poniewaz odwyka od ludzi, to jak musi wyjść do ludzi i cos załatwić to bardzo sie stresuje i denerwuje, co z kolei jest dla niej tez bardzo dolujące.

Lubi i umie grać w brydza i czasem koledzy go wyciągną na turnieje. Wtedy się zamartwia jak tu grać aby nie wskoczyć do tej ciut lepszej grupy, bo to wiązaloby sie z wyjazdami do innych miast a to byłoby niedopuszczalne.
Zyje skromnie, bo niewiele potrzebuje, ale dośc dużo pieniędzy potrzebuje czasem na dobry telawizor ,komputer czy smartfon, bo to są jego okna na świat.

Ostatnio jego partnerka, po śmierci swojego poprzedniego pieska sprawila sobie szczeniaczka. Oboje pojechali na drugi koniec Polski po zwierzę a i pól roku pózniej pojechali na psiego Sylwestra- czyli parę dni szkoleń i taka domówka przy jedzeniu i alkoholu w samą noc Sylwestrową. Wspominam o tych wydarzeniach, bo to był z jego strony odromny wyczyn, że zdecydował sie jej w tych dwóch wydarzeniach towarzyszyć

Odnośnik do komentarza

On też przez zdecydowaną większośc życia był sam .Jako partnerzy spotkali się pewnie koło 50 tki. Czy byly jakieś panie w jego życiu, które mu się podobaly, to nie wiem, bo niestety, to nie on jest moją bliską koleżanką i nie ciągnęlabym dojrzałego faceta na tego typu zwierzenia. Mieszkał tak dlugo jak rodzice żyli z nimi. Potem jak umarli, to z czasem jakoś się tak ułożyło, że zamieszkal z moją koleżanką. Wiadomo ,wspólnych dzieci już nie będą mieli, to może dlatego tak radośnie jest w domu z nowym pieskiem. Koleżanka ma dorosłą córkę z pierwszego związku i on utrzymuje z nią poprawne stosunki.
Wydaje się, że jest im ze sobą dobrze. W tak póżnym wieku dla kobiety, nawet jak kiedyś była bardziej żwawa już nie jest tak istotne, czy gdzieś wychodzi czy też nie.

Odnośnik do komentarza

Nie oszukujmy się ale teraz kobiety są wygodne i potrzebują wrażeń i nie siedzą w domu. Ogólnie to powiem wam że znam różne kobiety w różnym wieku. Pisać i rozmawiać to ja mogę na spokojnie o wszystkim wszystkim a jak miało by dojść do spotkania to cichy jestem :D nie ważne czy do kumpla na piwo czy te niby spotkanie z nieznajomą :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...