Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego nie lubię ludzi?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię ludzi, jestem dla nich niemiła czasami się staram ale nic z tego, nie lubię spędzać z nimi czasu. Najchętniej została bym w domu. Jedyną osobą z jaką chciałabym rozmawiać i spędzać czas to mój chłopak. Możliwe że zaczęło się to od tego jak moje koleżanki zaczęły wymyślać plotki na mój temat, i powoli mnie to zjadło czasami myślałam też o samobójstwie. Trwa to mniej więcej 1,5 roku ta moja nienawiść i niechęć do ludzi. Chciałabym to zmienić ale jak?

Odnośnik do komentarza

Skoro niechęć do ludzi pojawiła się pod wpływem plotek na Twój temat, jakie rozpuszczały Twoje pseudo-koleżanki, to mniemam, że wcześniej nie byłaś tak bardzo zamknięta na kontakty towarzyskie. Zauważ, że nie jest tak, że całkowicie unikasz towarzystwa, bo lubisz spędzać czas ze swoim chłopakiem. Dlaczego akurat z nim? Bo pewnie czujesz się przy nim swobodnie, bezpiecznie, nie boisz się, że z Ciebie zakpi albo zrani Cię. Unikasz natomiast "koleżanek", bo wiesz, że są nieszczere, chcą Ci zaszkodzić, oczerniają Cię. Wcale się nie dziwię, że nie chcesz się z nimi spotykać. Również nie chciałabym mieć takich koleżanek. Może warto po prostu zmienić towarzystwo i poszukać innych znajomych?

Odnośnik do komentarza

Cześć, też mam podobny problem, ale z tego względu, że mam problemy zdrowotne i przez to jestem obrażany za plecami przez co nie których na ulicy, chociaż niczego im złego nie zrobiłem. To mnie w pewnym sensie trochę denerwuję i czasami mam ochotę temu komuś odpowiedzieć, tylko, że nie wiem kto to jest, są to tchórze którzy obrażają tylko za plecami. Powiem, że część osób jest strasznie mściwa i chamska i nie rozumieją pewnych spraw tylko sobie kpią, tylko ciekawe co zrobią kiedy to oni będą mieć problemy i im się noga powinie. Spodobał mi się twój post, trzymaj się, na razie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...