Forum Psychologia

Jak pokazać, że kocham?

~k...l

~k...l

Jak pokazać, ze kocham? Jestem w związku od 8 miesięcy, kochamy sie, jednak przez ostatni czas było gorzej, kiedy sie poważnie kłóciliśmy powiedziała, ze z kazda kłótnia nasz związek sie rozpada. "Dla mnie jeden upadek moze zniszczyć wszystko" jednak daliśmy sobie kolejna szanse, bo sie kochamy, chcemy, zeby to uczucie znowu rozkwitło. Jednak, jak? Ona jest aseksualna, nie potrzebuje tyle czułości co ja, nie potrafi okazywać uczuc. Nie wien co zrobic, zeby ten związek byl taki jak dawniej?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~synowa 33

~synowa 33

Czytając twój post to tak jak bym widziała u siebie problem ja potrzebuję dużo czułości a on nie potrafili ich okazywać ,albo szczerze porozmawiać ze sobą i powiedzieć co czujesz że potrzebujesz więcej okazywania uczuć z jej strony -problem może być wtedy gdy się okaże że twojej dziewczynie rodzice nie okazywali uczucia tak było w przypadku mojego męża i nie da się już nic zmienić można jedynie pracować nad tym ale proszę porozmawiać ze sobą tak szczerze

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Napisałeś, że się kochacie, jednak pojawił się jakiś kryzys i nie wiesz, jak okazać swoje uczucia względem partnerki. Zastanów się, jak było między Wami 8 miesięcy temu, gdy dopiero się poznaliście. Co wówczas robiłeś, by pokazać, że Ci na niej zależy? Żeby zwrócić na siebie jej uwagę, pokazać, że kochasz? Może warto wrócić do tego, co było, do tych randek i spotkań sprzed kilku miesięcy, kiedy było między Wami dobrze? Warto spróbować.

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin