Skocz do zawartości
Forum

Kiedy chłopak nie chce wybaczyć


Gość Monika26666

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika26666

Witam. Od ponad 3 lat żyłam w burzliwym związku. Na początku wszystko było idealne. Niestety z biegiem czasu zaczęło dziać się coraz gorzej. Zaczęłam stawiać znajomych nad moim chłopkiem, byłam bardzo impulsywna i często wybuchalam. Raz się rozstaliśmy na chwile, ale na szczęście jakos się dogadaliśmy. Mieszkaliśmy razem, wspólnie urządziliśmy mieszkanie, czesto wspólnie podróżowaliśmy, mielismy plany ślubne. Dwa miesiące temu po długich rozmowach z koleżanka doszłam do wniosku, ze tak nie może być, ze czesto doszukuje się w innych plusów których brakuje mojemu partnerowi, ze go oszukuje. Powiedziałam, ze potrzebuje przerwy bo tak nie powinna wyglądać nasza relacja. On po dwóch dniach chciał odpowiedzi... zerwalam. On bardzo cierpiał, a ja utrzymywałam stały kontakt z nim. Po kilku dniach zaczęłam żałować decyzji, ale nie wspominałam o tym, chciałam sobie wszystko poukładać, by wrócić z mocnymi argumentami. Stało się, on przyjechał, spędziliśmy cudowny wieczór, aż powiedziałam ze chce wrocic. A on odmówił... powiedział, ze nie wie bo bardzo boi się kolejnego rozczarowania. Ja ciagle nalegałam, obiecywałam zmianę. Nic to nie dało, spotkał się ze mną drugi raz i znowu był to romantyczny wieczór. Mówił ze mnie kocha. Pomagał mi. Ale nadal boi się i powiedział, ze nie moge tak naciskać. Obrałam inna taktykę i nie odzywam się wcale... ale to nic nie daje, jak raz napisałam SMS po tygodniu milczenia nie dostałam nawet odpowiedzi. Nie wiem już co robić...

Odnośnik do komentarza

Co tu dużo mówić - przegięłaś pałę i teraz żałuj...

Ja na miejscu twojego chłopaka też być ci nie odpuścił. Sama kobieto nie wiesz czego chcesz. I powiem ci co będzie... Ty do niego wrócisz, znowu wpadnie rutynka, znowu znajomi pójdą na pierwszy plan, a twój chłopak w odstawkę... Znowu zechcesz przerwy i tak w kółko...

Mądry facet że nie chce ci ulec - niech tak trzyma...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Kiedy w związku coś się nie układa, to nie ma sensu robić żadnych przerw od siebie, bo w ten sposób niczego się nie naprawi. Zadrwiłaś z uczuć chłopaka, najpierw z nim zerwałaś, a potem oczekiwałaś, że do Ciebie wróci. Nic dziwnego, że chłopak stracił do Ciebie zaufanie i boi się, że znowu doświadczy huśtawki nastrojów z Twojej strony. Daj mu czas i nie naciskaj. Zobaczysz, jak zachowa się chłopak. Nie obiecuj sobie jednak zbyt wiele...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...