Skocz do zawartości
Forum

Co może znaczyć sen o zmarłej mamie i trumnach?


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja mama zmarła 1,5 roku temu,wczoraj miałam okropny sen.Mama leżała w trumnie jak i przy mnie na jej pogrzebie. W śnie były dwa pogrzeby,jeden i drugi pokazywał mamy pogrzeb tak mi się wydaje,mama tłumaczyła mi spokojnie jak to wygląda od strony firmy pogrzebowej.W 2 pogrzebie mama w trumnie była obrócona plecami do góry.Przez chwilę rozmawiałyśmy,potem znikła,zostałam sama z trumną. Co taki sen oznacza?Kiedyś śniły mi się wypadające zęby-zmarła moja babcia,za 2 razem-zmarła mama

Odnośnik do komentarza

oooo matko nie wiem co to znaczy , ale tez miałam takie okropne sny przez 3,5 roku po śmierci mojej mamy nie które często sie powtarzały bałam sie zasypiać męczyłam sie snem później nawet bałam sie pójść do niej sama na cmentarz . moja mama została zabita przez swojego faceta , który siedzi teraz w wiezieniu za życia mówiłam jej , ze ja kiedyś zabije , a ona mówiła mi , ze jezeli juz to będzie mnie nawiedzać jak cos przeskrobie . przykre , ale coz ... i powiem Ci tak , ze te koszmary snily mi sie w okresie o którym wole nie pisac bo robiłam duzo zlych rzeczy . teraz prowadzę spokojne zycie i wszystko ucichło nie wiem czy to zbieg okoliczności czy ona odpuscila . mama snila mi sie w moje urodziny i byl to przyjemny sen . nie wiem czy korzystasz z porad psychologa czy psychiatry , jak nie to skorzystaj . ja żałuje , ze kiedyś nie skorzystałam może moje zycie wyglądałoby dzis inaczej . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...