Skocz do zawartości
Forum

Jak podnieść swoją niską samoocenę?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo niską samoocenę. Przez docinki partnera, rzekomo dla żartów robię się bardzo zazdrosna o inne kobiety. Widzę jak komentuje pani z większym biustem, albo te chudsze. Jestem załamna. Rodzi to we mnie ogromną zazdrość. Co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Gość mowijakjest

Powiedz mu to co tutaj napisałaś, a jeśli cię wyśmieje to znaczy że nie jest dla ciebie. Rozumiem, że to nie jest łatwe, ale skoro nie możesz się zwierzyć z czegoś takiego to co gdy przyjdą większe problemy? Partner powinien rozumieć albo starać się rozumieć takie rzeczy, a jeśli sobie kpi to chyba znajdujesz się w złym miejscu, nie sądzisz?

Odnośnik do komentarza

Stań przed lustrem, uśmiechnij się do siebie i zastanów się co jest twoim atutem, może masz piękny uśmiech, zęby jak perły, ładna cerę lub piękne oczy czy olśniewające włosy. Coś urzeklo twojego partnera skoro jesteście razem. Faceci to wzrokowcy, więc poza zaletami intelektualnymi z pewnością masz atuty fizyczne. To że komentuje inne kobiety, niech sobie gada, jest z Tobą a nie z innymi. Możesz też skomentować przy nim jakiegoś przystojniaka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...