Skocz do zawartości
Forum

On, on i on oraz ten czwarty.


Gość Sisinda

Rekomendowane odpowiedzi

W ciagu kilku miesięcy czatowalam z czterema facetami. Każdy jest ciekawy i mi sie w jakimś stopniu podoba i żadnego nie chce tracić. Jednego z nich widziałam tylko raz,reszty nie. Co zrobić z nimi? Nie umiem ot tak wywalić ludzi.Chcialabym każdego z nich zobaczyć na zywo, pospotykac sie ale czy to wypada i czy jest w porządku widując sie z jednym czy drugim jednocześnie. Doradźcie cos plis..Pozatym mówiąc teoretycznie gdybym np z jednym sie spotykala jakiś czas i z nim byka to reszta co? Kumple ? Jak to jest mieć faceta i kolegów i co wypada wtedy z facetem a kumplami? Pytam bo w sprawach damsko męskich totalnie zakręcona jestem.

Odnośnik do komentarza

Skoro nie masz partnera i jestem na etapie tzw. "łowów", czatowanie z czterema mężczyznami to nie przestępstwo. Nie obiecuj jednak żadnemu niczego ponad luźną znajomość, by nie zaczęli sobie czegoś bardziej obiecywać po znajomości z Tobą. Masz prawo wybrać chłopaka, który najbardziej Ci się spodoba i z którym najswobodniej Ci się rozmawia. Pamiętaj jednak, by być fair w relacjach z tymi mężczyznami. Powodzenia i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Ty tak poważnie? XD ludzie randkują z wieloma osobami, zanim zdecydują się na rozwój relacji z jedną z nich, założę się, że twoi wybrańcy też mają za sobą i przed sobą po kilka różnych kontaktów i to jest naturalne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...