Skocz do zawartości
Forum

Związek i uczucia


Gość Werta1004

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Werta1004

Mam 17 lat. Od niedawnego czasu mam chłopaka. Z chlopakiem znam się ok 8 msc a jestem od półtora. Dobrze nam się układa jednak ja mam wrażenie że wszystko idzie źle że znajomość jest sztuczna i nie powinna istnieć. Co dziwne mam tak zazwyczaj kiedy jestem sama zaś kiedy jestem z nim myślę że dobrze się stało że jesteśmy razem. Dodatkowo jakkolwiek dziwnie to zabrzmi boję się być z nim za blisko (nie chodzi o kwestie seksualna tylko uczuciowa) boję się że będę spędzać z nim za dużo czasu że mu zaufam że się do niego przywiaze a z drugiej strony strasznie boję się go stracić ostatnio miałam też nagły atak paniki z tego powodu. Ale znowu też wiem że i tak i tak sie rozstaniemy i już zastanawiam się jak i kiedy. Kolejna sprawa. Nie lubię kiedy mówi że mnie kocha. Ogólnie nie lubię tego słowa. Uważam je za takie puste i sztuczne, wymuszone. Sama też nie lubię go mówić ale mu tego nie powiem(kto to widział). Wiem że jest dla mnie bardzo ważny i nie wiem co bym zrobiła bez niego ale wolę to okazywać czynami. Jak widać jest tu pełno sprzecznosci. Powoli to zaczyna wymykac mi się spod kontroli. Boję się że wszystko zepsuje. Boję się że jak on pozna mnie w całości to mnie zostawi. Boję się jak on zareaguje jeżeli coś zepsuje w naszym związku. Mam wrażenie że i tak i tak go zniszcze. Chociaż on mówi mi że mnie nie zostawi ja nie chcę w to wierzyć i uciekam. Bo wiem że to i tak się rozpadnie. Mam nadzieje ze to co napisałam ma jakiekolwiek sens. Proszę o pomoc. Nie wiem co mam o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Gość Werta1004

Witam. Mam 17 lat. Chciałabym iść do psychologa /psychiatry ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać. Moim problemem jest to że mam 17 lat więc w kwestii prawa jestem niepełnoletnia i nie mogę samodzielnie decydować o swoim leczeniu /terapii itd. Niestety w domu nie mogę powiedzieć że chciałabym uczęszczać ma takie wizyty. To stałoby się tylko powodem obelg w moją stronę. Do psychologa szkolnego też raczej nie pójdę. Czy jest jakiś sposób na ominięcie prawa? Co mogę zrobić w mojej sytuacji? Czy muszę czekać do ukończenia 18lat?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...