Skocz do zawartości
Forum

Lęki


Gość Annn33

Rekomendowane odpowiedzi

Ponad 3 miesiące temu urodziłam dziecko. Poród był ciężki. Pozostało mi po nim obniżenie macicy, szyjki I ścian pochwy. Z czasem to wszystko trochę sie poprawiło Ale po wizycie u lekarza okazało się że nie mogę dźwigać I jak najmniej nosić dziecko. Do tej pory nie doszłam do siebie. Dokuczaja mi rozne dolegliwości. Mam chyba nerwicę bo boję się wszystkiego. Każda dolegliwość ktora mi towarzyszy kojarzy mi się z ciężka choroba. Nie umiem sobie z tym poradzić. Czytam w necie o moich objawach i zawsze znajdę poważna chorobę. Nie mogę czasami przez to spać. Następuje kołatanie serca,zawroty glowy ciezko mi oddychać i mam ogromne lęki. Przez co wmawiam sobie kolejną chorobe.Nie cieszy mnie córka a muszę się nią sama zajmować przez 9 godz dziennie. Wieczorem tylko czekam aż wróci mój mąż do domu. Nie wiem co się ze mną dzieję. To moje drugie dziecko i nie rozumiem swojego ciała. Co mam zrobić bo jest coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza

Wyszukiwanie różnych objawów, potwierdzających choroby, przewrażliwienie na swoim punkcie, szereg dziwnych objawów somatycznych - to wszystko sugeruje na rozwój nerwicy. Podejrzewam, że może mieć ona charakter wtórny, wynikający z trudnego porodu. Niestety, przez Internet nie można postawić diagnozy, dlatego, jeśli odczuwa Pani, że nastrój systematycznie obniża się i coraz gorzej Pani funkcjonuje, zachęcam do konsultacji u lekarza psychiatry. Naprawdę nie ma się czego wstydzić. Ma Pani dla kogo żyć, dlatego warto o siebie zadbać. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Chyba nie. Może duzo krwi utraciłas przy porodzie- karmisz piersią?
Poproś męża aby kupił Ci marchwi i buraków. Rob sobie soki z tych warzyw, tylko mówi się,że burak lubi sobie troszkę postać z godzinkę czy 2 bo jest cięzkostrawny. Do soku wlej parę kropli świeżej oliwy z oliwek i tak ze 2 szkalnki dziennie pij .Tylko nie kupuj gotowych soczków w kartonie- chodzi o naturalne soki bo w nich sa zbawienne dla nas enzymy

Ponadto zrób sobie z buraków zakwas buraczany i też go pij

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...