Skocz do zawartości
Forum

Co robić przy depresji u nastolatka?


Gość o...u

Rekomendowane odpowiedzi

Nauka nauką, lecz ważne, by nie zatracić się w niej , a zapomnieć o zdrowiu psychofizycznym. Powiem Ci, że kiedyś uczylam się dobrze ze wszystkiego i straciłam czas na wiedzę praktycznie nie przydatną. Warto się ZGŁĘBIĆ w to, co jest związane z Twoimi planami na przyszłość i na tej jednej rzeczy się skupić. Chodzi mi tu o równowagę psychiczną, szczęście w pasji, cele, świadome życie. Trzeba mieć coś jednego, czego nikt nam nie odbierze, a w czym jesteśmy dobrzy. To fundament do kształtowania charakteru, poczucia wartości, poczucie bycia potrzebnym dla innych. Podsumowując: Rób to co robisz, wiedząc po co to robisz i mając motywacje i plany. Depresje leczy się poprzez uzyskanie równowagi wewnętrznej. Praca, wychodzenie z murów domu, pomaga. Ja powiem o sobie, że jak są jakieś dni wolne, święta to poprostu wtedy czuję się najgorzej i mam depresje. Tak więc dobrze aby każdy poszukał w życiu równowagi. Szukać i być zainteresowanym nowości. Może inni ludzie Cię zainspirują? Mówię o tym, bo mnie zainspirowali właśnie ludzie. Dlatego bądź ciekawy życia i ludzi, bo napewno jest ktoś, kto myśli podobnie jak Ty i możesz też zaczerpnąć od niego sposób na życie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...