Skocz do zawartości
Forum

Gwalt przez sen czy możliwy


Gość eudoksja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarnamamba666

To nie jest do końca tak.

Przede wszystkim to trzeba odróżniać słowo gwałt w języku potocznym od przestępstwa zgwałcenia, o którym mowa w kodeksie karnym.

Nie wiedzieć czemu ludziom gwałt kojarzy się najczęściej ze stosunkiem związanym z penetracją. No i nie sądzę, aby taki gwałt "na śpiocha" był możliwy bez zaaplikowania alkoholu lub środków nasennych względnie odurzających.

Istnieje jednak w prawie karnym pojęcie "innych czynności seksualnych". Jest to kategoria bardzo szeroka i można sobie wyobrazić , że takie czynności mogą zdarzyć się podczas snu ofiary. Na przykład sprawca odsłoni ciało śpiącej osoby i będzie ją dotykał i w ten sposób zaspokajał swój popęd seksualny.

Odnośnik do komentarza
Gość eudoksja

~czarnamamba666
To nie jest do końca tak.

Przede wszystkim to trzeba odróżniać słowo gwałt w języku potocznym od przestępstwa zgwałcenia, o którym mowa w kodeksie karnym.

Nie wiedzieć czemu ludziom gwałt kojarzy się najczęściej ze stosunkiem związanym z penetracją. No i nie sądzę, aby taki gwałt "na śpiocha" był możliwy bez zaaplikowania alkoholu lub środków nasennych względnie odurzających.

Istnieje jednak w prawie karnym pojęcie "innych czynności seksualnych". Jest to kategoria bardzo szeroka i można sobie wyobrazić , że takie czynności mogą zdarzyć się podczas snu ofiary. Na przykład sprawca odsłoni ciało śpiącej osoby i będzie ją dotykał i w ten sposób zaspokajał swój popęd seksualny.

Właśnie o coś takiego mi chodziło.
Może pytanie powinno brzmieć: czy ta kobieta mogłaby nie zauważyć, że pada ofiarą czynności, który by mogły doprowadzić do jej ciązy?

Odnośnik do komentarza

Tutaj Radio Erewań:
-pytanie brzmi: Czy można na odległość?
-odpowiedz: Można, o ile odległośc nie jest większa niż długość?

Nie wiem jaki kto miewa sen, ale jakoś mnie sobie trudno wyobrazić aby ktoś nawet ręką na której jest sperma, bo chwilę wcześniej odsłonił moje ciało podniecil się i wytrysnął- czy tą ręką mnie dotknąl w m-cu intymnym, czy wręcz ciepla spermą polał okolice podbrzusza a ja bym tego we śnie nie poczula. W moim przypadku, o ile sen nie byłby zamroczony jakimś środkiem odurzającym i nawet gdybym spala nago to nie byłoby możliwe. Mogłabym nie wyczuć, że ktoś wszedl po cichu do pokoju, odsłonil koldrę. Nie wiem, ja jednak czuję nawet przez sen jak ktoś jest blisko mnie i się budzę. Może to lata treningu, bo jeśli czasem spałam co którąś noc troszkę, to musialam udawać, że nie śpię i nauczylam się czujnie spać.
Nigdy nie spalam w taki sposób, że ktoś siłą mnie dobudza. Budzilam się od dzwięku, szelestu,najlżejszego dotyku i choć czulam się zaspana, to wiedzialam co dzieje się wokol.

W moim przypadku sytuacja niewyobrażalna.

A w tym pokoju w akademiku to mieszkasz sama, czy z jakąs koleżanką i ten złoczyńca mimo tego, że was więcej odważyłby się wchodzić narażając się na obudzenie którejś z was. Czy nie zamykalaś pokoju i uznalas, że koleżanka nie wzięła klucza, po co Cię ma budzić i drzwi nie zamknęłaś i usnęłaś pieerwszym snem? A macie tam jaki monitoring, jak dlugo dane przechowują?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...