Skocz do zawartości
Forum

nieudaczniczka życiowa


Gość Mał gonia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mał gonia

Witam prosze o porade co mam z sobą zrobic.? Nic nie umie dobrze zrobic,wszystko robię źle.Nawet na cwiczeniach z saoobrony dobrze nie potrafiłam powtórzyc cwiczen, tylko z błędami.Wszyscy mają mojej nieudolnosci i mnie dosc.Wszystko stoi w miejscu.Nie mam pracy bo nienadaję się do żadnej,na dodatek brak srodków do zycia. Prawo jazdy nie zdane, bo przerwałam ponieważ był to którys z kolei raz ..Nawet nie umie myślec logicznie bo praca na studia na zaliczenie została odrzucona przez wykładowce do. poprawki.Nie umie dobrze wykonac polecen popełniam dużo błedow, nikt nie ma do mnie cierpliwosci.Wstydze się sama za siebie że jestem taka nie pojętna, innym wszystko wychodzi dobrze aja mam z wszystkim problem .. Moje zycie to porażka"'moze nie powinnam zyc " Nie wiem co mam z sobą zrobic? Jestem załamana,.Gdzie szukac pomocy dla takich niedorozwiniętych osób jak ja. albo wcale nie szukac bo po co?

Odnośnik do komentarza
Gość Mal gonia

Co ma bieda do tego ze ja nie potrafię czegos zrobic dobrze , tylko mi się wciąz nie wychodzi? A na temat biedy to prosze mi tu nie filozofowac bo ja wiem co to bieda, przezyłam i przezywam ten problem od dziecka, nie raz nie miałam co do ust włozyc, i głodowałam po kilka dni bez jedzenia,Zamiesciłam post z prosbą o pomoc a nie o pogardę i wmadrzanie się sie,Nie zyczę pani aby znalała się pani w takiej trudnej sytuacji jak ja, a jak pani się znajdzie to zyczę aby trafiła pani na pomoc ludzi rosądnych , którzy zrozumieja pania i dadza wsparcie w trudnych chwilach a nie pogardę.

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai

Zaczęłaś najlepsze lata życia i już się poddajesz? Nie masz żadnych marzeń? na pewno masz, określ sobie w życiu cel jaki chciałabyś osiągnąć i zacznij go realizować. Wyjdź do ludzi, udaj się na rozmowę z kimś bliskim, lub psychologiem. Przede wszystkim- wyjdź z domu, bo siedząc cały czas w domu wykończysz się tą wegetacją :)

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans1

Nie radzę słuchać użytkownika o nickach Mahomecia/Mahomet/Mordehai. To znany troll z tego forum i radzę go olewać. Gość ma marne życie i wylewa na internecie frustrację. Podszywa się także często pod mojego nicka. A więc jak zobaczycie jakieś złe słowa i głupoty od nicka HansHans1 to znaczy, że to nie ja.

Odnośnik do komentarza

~Mał gonia, nie poddawaj się i nie biadol, bo to chyba najgorsze.
Zastanów się raczej nad przyczynami twoich niepowodzeń, jakieś muszą być.
Może jesteś roztargniona, może leniwa, albo zapominalska, może robisz wszystko na pół gwizdka, lub masz problemy z koncentracją uwagi????
Nie wiem, czy trafiłam, ale jakaś przyczyna być musi.
Uważam, że powinnaś rozpocząć pracę nad sobą na dwóch frontach jednocześnie.
Jeden - to praca nad własną samooceną. Nie ma ludzi, którym wszystko się udaje, tak jak nie ma takich, co wszystko potrafią i wiedzą, więc nie oceniaj się tak surowo i zamiast załamywać się, postaraj się zebrać siły i powiedzieć sobie "będę walczyć".
Drugi - to właśnie zdiagnozowanie przyczyn takiego stanu rzeczy i skoncentrowaniu nad "programem naprawczym" :)
Samobiczowanie, jest najgorsze, co możesz sama sobie zrobić
...i jeszcze jedno, zastanów się jakie posiadasz uzdolnienia, masz jej z pewnością, każdy ma.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie należy tak źle mówić o sobie np. ."jestem nieudacznikiem" Autorko:) Powinnaś się cenić, niezależnie od twojej obecnej sytuacji w jakiej się znajdujesz, bo w życiu wielokrotnie przekonasz się, że ważniejsze od zdolności są wiara w siebie i pozytywne nastawienie. Znam sporo osób, które osiągnęły sukces, mimo, iż ich zdolności są poniżej przeciętnej normy. Za wysoko stawiasz sobie poprzeczkę. Jeśli coś Ci się nie uda,czujesz się do niczego-przestań tak myśleć. Drobnostki powinny dawać Ci satysfakcje, a na wielkie dokonania przyjdzie jeszcze Twój czas.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, radziłabym popracować nad poczuciem własnej wartości - nikt nie jest nieomylny i nigdy nie jest tak, że niektórym wszystko się udaje. Za bardzo zwracasz uwagę na swoje porażki, deprecjonując swoje sukcesy. Sam fakt, że jesteś na studiach oznacza, że wiele Ci się w życiu udało, chociażby to, że dobrze napisałaś maturę - na tyle dobrze, że dostałaś się na uczelnię i studiujesz. Skoro coś Ci się nie udaje, naucz się prosić o pomoc, np. o dodatkowe wskazówki albo wsparcie kogoś ze znajomych. Nie wiesz, jak napisać pracę na studia, podpytaj kogoś, kto już ma ten problem za sobą. Odsyłam też do tekstu: Jak podnieść poczucie własnej wartości? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Mal gochna

Dziękuje za wsprcie pani, ja bym chciała przejsc przez jakosc psychoterapie tylko ze za wszystko trzeba płaci a ja nie mogę nigdzie znalesc pracy.Szukałam w polsce trochę popracowałam i przestałam bo mi nie wychodziło , wiec zwolnili mnie. Wyjechałam zagranice do pracy , akurat wymogi znajomosci języka były odpowiednie więc mnie zatrudnili pracowałam około 2 m , pózniej wyjechałam do polski.Po pewnnym czasie ponownie wysyłałam CV. w kilku miejscach do pracy zagranicą Kazali mi przyjechac do pracy okazało się że pracy już nie ma dla mnie wróciłam załamana do polski.Dzis kazali mi przyjechac do pracy zagranice na spotkanie, a co okazało sie na miejscu ze juz klejny raz tez juz pracy nie ma dla mnie bo wymyślili sobie że miałam byc tydzień temu i słabo znam język angielski.Więc mi podziękowali.Zdenerwowałam sie i powiedzałam im ze ja chcę pracowac a języka sie naucze tylko zeby mi dali pracę. Oni mnie wyprosili z bura.Wróciłam do domu z płaczem rozżalona, poniżona.Bym chciała juz nie zyc" bo nikomu nie jestem juz potrzebna,, jak smiec"..nikt mi niedaje szansy"..teraz siedzę i płaczę co ja mam zrobic z sobą" nie mam sił na walkę.Zawiodłam się na Zagranicy , ludziach..Zycie dla mnie nie ma sensu..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...