Skocz do zawartości
Forum

Sposób na nudę po pracy


Gość Beatriczee

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordehai

Po pracy jak i w wolnym czasie bardzo lubię sobie odpalić konsolkę i pograć w fajne gry komputerowe. Oczywiście na początek trzeba zaznaczyć jakie gry komputerowe każdy lubi. Bo każdy gatunek rozwija w człowieku inne cechy (pozytywne i negatywne zarazem). Każdy dobiera sobie gatunek gry do swoich potrzeb i ja np uwielbiam RPG, Akcji Sportowe w tym fife najbardziej ale czymś z fantasy też nie pogardzę, bo jestem właśnie takim marzycielem, interesuje mnie magia i tym podobne fanaberie. A jak siądę sobie przed swoją ps4 i w coś zagram (ostatnio seria Star Wars Battlefront), to mogę bardziej poczuć tą niezwykłość, tą zmianę świateł, dźwięki no i te przepiękne krajobrazy stworzone na silniku Frostbite 3.0... Wyobraźnia zawsze pracuje mi na najwyższym poziomie, ale jednak w ciągu dnia, poza snami, ciężko wyobrazić sobie pewne rzeczy. Żeby były one namacalne. Także mi gry służą głównie do zaspakajania potrzeb mojego umysłu, bo są dla mnie taką namiastką snów i uzależnieniem z mojego dzieciństwa :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...