Skocz do zawartości
Forum

Dusznosci, kołatanie serca, nerwica


Gość kasia19995

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasia19995

Witam. Od kilku lat zle sie czulam, od czasu do czasu, od jakiegos miesiaca bardzo sie to nasililo, bylam u lekarza rodzinnego, pozniej u psychiatry, stwierdzono u mnie nerwice lekowa. Z dnia na dzien czuje sie gorzej. Ostatnio do tego wszystkiego doszly dusznosci, i problemy z przelykaniem sliny. Okazalo sie ze mam brodawczaka luku podniebnego, duzo stresu sie z tym wiaze tak wiec i dusznosci zaczely sie pogarszac. Na poczatku bylo to do tego stopnia ze budzilam sie w nocy i nie moglam oddychac, mysle ze bylo to tez spowodowane tym, ze nie wiedzialam, co dzieje mi sie z tym gardlem, balam sie ze sie przdz to udusze. Teraz jednak wiem, ze to nie zagraza mojemu zyciu :) Jestem straszna panikara i za duzo czytam w internecie, ktory powinien byc dla mnie zakazany chyba. A wiec, zaczelam czytac wszystko na temat tych brodawczakow, przeczytalam, ze robia sie one tez na krtani, co rowniez powoduje dusznosci. Nie wiem co myslec, zaczelam sie schizowac, ze i ja to mam. Dopiero bylam u laryngologa, nie mowilam o dusznosciach, bo bylam przekonana ze to nerwica. Mam isc znowu? Upewnic sie? Dodatkowo przy tych dusznosciach mam bol w klatce piersiowej, czasem mocniejszy, czasem slabszy, czasem w ogole. I czesto rowniez kolatanie serca

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...