Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić


Gość Marcin312

Rekomendowane odpowiedzi

Poznałem ją przypadkiem w internecie. Pierwszy tydzień wszystko ładnie pięknie pisanie rozmowa i dowiaduje się że jest bogata to już mi w głowie sama opinia takich ludzi jest wiadoma rozpieszczone dzieci. No nic nie robiłem sobie z tego nic. Następne dwa tygodnie mówimy bardziej o swoich osobistych sprawach itp na 3 tydzień chciała żebym przyjechal wiedziała że nie mam prawka bo dopiero robię zawiodła się bo do niej mam 230km bo jest na studiach a tak to blisko mieszka mówi że czuję te motyle w brzuchu mówi że coś czuję do mnie od długiego czasu następny tydzień mówi że to tylko zauroczenie było ale byliśmy umówieni na następne spotkanie przejechałem pół Polski czekam tam na nią i mówi że niby pojechala do rodziny według mnie od dłuższego czasu kręci. Coraz mniej pisze. Na początek mówiła że odległość nie ma znaczenia teraz że tak. Wystawila mnie na spotkaniu no nic wróciłem do domu ona nic z tego nie robi. Większość osób mi doradzają żeby dać z nią spokój bo nie jest poważna do mojej osoby. Co z tym zrobić czy być przyjacielem a z czasem może bym z nią był czy naprawdę odpuścić

Odnośnik do komentarza

pojechałeś taki kawał a ona cie olała...myślę, że to ją już skreśla :)

pomijając szczegół o tym byciu bogatym...może mówię, przez pryzmat moich doświadczeń ale przerabiałem też już coś takiego z pewną dziewczyną z internetu i wszystko było wierutnym kłamstwem ;) ps ostatecznie kłamczuchę namierzyłem i ubaw miałem po pachy ;]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...