Skocz do zawartości
Forum

Nienawidzę ubóstwiania kobiet


Gość Źlesiedzieje

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Loslobos

Rafik już tutaj jakiś czas pisze i w ogóle nie dziwię się, że psioczy na kobiety. On kompletnie nie ma podejścia do kobiet. I racja, że sam przyciąga pewien rodzaj panienek, które karygodnie się zachowują.

Swoją drogą, Rafik był pijany, ale potrafił zakodować, że pięć panienek na niego leciało haha dobre ! Może wreszcie byłeś zabawny, bo tutaj strasznie smucisz, narzekasz i non stop dajesz przykłady złych doświadczeń z kobietami.
Jasne, wszystkie baby to zło. A ja powiem, że wszyscy którzy generalizują, to mają marne pojęcie o życiu.

Ty Rafik tylko swoją postawą musisz przyciągać pewien rodzaj dziwnych panienek. Może zmień target i wszystko zacznie się układać.

Odnośnik do komentarza

Rafik, zrobisz jak zechcesz. Myślisz ze mnie jest łatwo?
Jeśli chodzi o sprawy damsko męskie to na to mam akurat wywalone bo mam swojego mężczyznę i inni mnie w tym kontekście nie obchodzą. Ale inne sprawy?
Dorastałam w rodzinie mocno dysfunkcyjnej gdzie od najmłodszych lat ścinali moje poczucie godności równo z ziemią jak trawę na wiosnę:p
Ludzie są jak radary -wyczuwają na ile mogą sobie pozwolić a moje poczucie wartości nie przyszło mi naturalnie.
Do tej pory w każdym, dosłownie w każdym środowisku muszę staczać batalie o prawo do własnego zadnia, do samostanowienia, do tego żeby inni nie wiedzieli lepiej nawet tego co dotyczy tylko mnie.
Poczytaj sobie na czym polega asertywność- jak działać , żeby nie być odbieranym jako ten przemądrzały a jednocześnie być w zgodzie ze sobą. ..
Ja jeszcze z taką poharataną psychiką musiałam wziąć odpowiedzialność za dwoje dzieci.
I jeszcze jedno- nikt nie mówi tu o winie, co najwyżej o przyczynie. To zasadnicza różnica.
Poznając przyczynę dobierasz metodę, a zwalając wszystko na los kręcisz się w kółko jak chomik w karuzeli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...