Skocz do zawartości
Forum

Przelotni znajomi - na chwilę bądź wcale


Gość jakkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam paru znajomych , którzy mówiąc szczerze nigdy nimi nie byli, otóż moje próby były i to dość częste ale gdzieś na pewnym etapie się to rozmywało. Ludzie chyba wyczuwają że można mi grać na emocjach i to robią. Tylko nie wiem do czego to zmierza. Oni nie muszą się starać, a ja musze zabiegać. Od tej pory kiedy zostałem mówiąc krótko olany z od góry do dołu przez dużą liczbę ludzi , zraziłem się do wszelkich przyjaźni. A może inaczej - chciałbym aby ludzie mnie jakoś docenili, tylko że trzeba byc przebojowym a ja tnie potrafię... najgorzej jeśli chodzi o przyjaźń męską tu juz w ogóle nie można złapać kontaktu żadnego.. więc koledzy nie istnieją w moim życiu... trochę już się przyzwyczaiłem do życia bez przyjaciół.. i to źle na mnie wpłynęło... jest mi z tym źle

Odnośnik do komentarza
Gość trololol433

Znajomi są zawsze przelotni,co innego przyjaciele.Bo to nie jest to samo.Pomyśl czy z tobą jest wszystko okej,bo coś mi się wydaje że jak cos się stanie między wami to zamiast wyjaśniać sprawę to się obrażasz zamykasz w sobie i mówisz że cie olali.Poza tym traktują cie tak bo im na to pozwalasz.Po co zabiegasz o ich przyjaźń.Łazisz za nimi jak piesek.Weź sie do kupy,miej godność chłopie,nie dawaj się pomiatać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...