Skocz do zawartości
Forum

zmiana orientacji


Gość redrose

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem 27 letnią kobietą,zawsze byłam w związkach z facetami.Zastanawiam się,czy by z mężczyzn na kobiety się nie przerzucić,skoro trafiam na popaprańców całe życie,na pewno jestem biseksualna,coraz mocniej zaczyna mnie w stronę kobiet ciągnąć. Ostatnio coraz częściej dochodzę do wniosków ,że mogłabym mieszkać, żyć z kobietą,być w związku z nią,nie widzę nic w tym nienormalnego i faceta by mi wcale nie brakowało.Czy moja orientacja może się aż tak się chwiać?

Odnośnik do komentarza

Nie tylko faceci ale wśród kobiet tez jest mnóstwo popaprańców.a dopóki sama nie spróbujesz to się nie dowiesz. Nie łatwo znaleźć drugą połowę, każdy ma wady i zalety do których albo trzeba się przyzwyczaić i zaakceptować lub szukać dalej , ale z jakim skutkiem? Niejednokrotnie z deszczu pod rynne.powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Chwiać? Skoro jesteś biseksualna to żadne zachwianie ;) .
Heteroseksualiści potrafią zaspokoić się tylko płcią przeciwną. Ty się najesz i własną i przeciwną...

Jeśli jesteś w stanie dźwignąć "łatkę lesbijki" to czemu nie? Jednak nie usprawiedliwiaj tego "że faceci są świniami i poprańcami", bo tak nie jest... Kobiety też potrafią być równo szurnięte (nie wspominając o tym że to mściwe bestie).

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli jesteś osobą biseksualną, oczywiście możesz tworzyć związki zarówno z mężczyznami, jak i kobietami. Przestrzegam jednak przed myśleniem, że mężczyźni są be, a z kobietami wszystko się będzie ładnie układało. W relacji z kobietą również potrzeba tak samo starań, wysiłku, pracy i wyrozumiałości, jak i w związku z facetem. Kobiety też potrafią być wredne, może nawet bardziej niż faceci. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...