Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego nigdy nie miałem dziewczyny?


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Stary, uwierz, że bycie prawiczkiem w wieku 22 lat to jeszcze nie jest tak źle. Tutaj było dużo wątków na ten temat. Ja osobiście w wieku 28 lat jeszcze nigdy nie miałem dziewczyny. Ale pisały osoby w takiej samej sytuacji co miały i po 35 lat. No cóż, jest w nas coś co po prostu sprawia, że nie jesteśmy seksualnie atrakcyjni dla dziewczyn. Co to takiego? Niestety nie wiem. Kiedyś się tym zadręczałem, ale już przestałem. Na szczęście są też inne ciekawe rzeczy w życiu, nie tylko seks.

Odnośnik do komentarza

Ale dlaczego zakładacie, że chodzi tylko o seks? Ja mam 27 lat i mógłbym go dalej nie mieć, byle tylko ktoś mnie kochał, dotrzymywał towarzystwa. Inne rzeczy... Mam lub mogę mieć większość "atrakcji", ale to się wydaje takie płytkie i bezwartościowe bez tego "smaku" i działających jak paliwo emocji pochodzących od bliskich.

Gry komputerowe? Nawet najwybitniejszy tytuł nie jest w stanie zagłuszyć myśli, które płyną z tyłu głowy: "No, fajne, błyskotliwe, fantastyczne, ale... chciałbym się z kimś w tej chwili podzielić moim zachwytem", mówię do siebie...

Jestem samotnikiem "z natury", przynajmniej tak sądziłem aż do 27 roku życia, a tu jeb - zmieniło mi się.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, dlaczego kobiety nie zwracają na Ciebie uwagi, mimo że jak twierdzisz jesteś atrakcyjny i przystojny. Możliwe, że chodzi bardziej o cechy osobowości albo brak pewnych kompetencji społecznych? Nie wiem. Tak gdybam. A może po prostu jeszcze nie trafiłeś na tę jedyną. ;) Nie trać nadziei. Jesteś młodym facetem, więc wszystko przed Tobą. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość trolololo3434

~skdkdjsueu
Poznanie dziewczyny jest proste. Jeśli nie zależy ci na uczuciach wystarczy że będziesz zachowywał się jak cham. Po pięciu minutach poznasz dziewczynę, nawet będzie się dawała bić.

Dużo racji.Każda laska dla której chciałem być dobry,czuły zdobyć jej zaufanie itp friendzonowała mnie i zaczynała traktować jak śmiecia.A potem lądowała w związku z typkiem który ją zmacał po 2 dniach znajomości jak była pijana.Po miesiącu związek (co za niespodzianka) sie rozpadał,to sobie o mnie przypominała bo jej trzeba było przyjaciela na otarcie łez.A jak urwałem z nią kontakt to płacz że wszyscy faceci są tacy sami i że ja niszcze "naszą" przyjaźń.Większosć lasek to bezwartościowe pojemniki na spermę

OP,nie szukaj na siłę miłości,ciesz sie wolnością i kasą,seks jest strasznie przereklamowany i stawianie sobie go za cel w zyciu to jest głupota.Masz pasję,pewnie kumpli więc samotny nie powinieneś raczej się czuć

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...