Skocz do zawartości
Forum

Sesja i stres


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z tym, że zaczęła się sesja no i stres związany z tym. Najbardziej mnie stresuje to teraz, że jest praca w grupie i miałam przygotować prezentację ze względu na to, że koleżanki zajęły się bardziej z innego przedmiotu też nad taką formą. Pierwszym razem jak wysłałam czy chodziło do końca o to bo nie byłam pewna (forma word) to było źle. Trochę mnie to tknęło bo zdawałam sobie, że jednak będzie w innej formie ale bardziej chodziło mi o to czy merytorycznie się zgadza (coś wyrzucić coś dodać). W końcu siadłam i poprawiłam i wraz było źle. Tym razem zdenerwowałam się mocno. Teraz wysłałam i do sprawdzenia mnie i napisałam, że lepiej już nie zrobię tego tak jak zrobiłam. Wkurzyłam się tak mocno no bo nie jest mi łatwo robić samej w szczególności robienie prezentacji na takie zajęcia nie jest moją mocną stroną. Fakt nie bardzo się udzielałam przy poprzedniej bo tym bardziej nie ogarniałam tego. Czuję się z tym źle, że nie zwrócą normalnie uwagi tylko nerwami, nie jestem dumna, że im nie pomogłam wcześniej. Po prostu nie radzę sobie z sytuacjami kiedy ktoś zwróci mi uwagę poprzez nerwy a nie spokojnie. Zdaje sobie sprawę, że mogę gdzieś coś zrobić źle i mieć trochę inną wizję niż ktoś inny. Wiem nawet, że pod względem stylistycznym nie jestem orłem i odkąd pamiętam miałam z tym większy lub mniejszy problem.

Odnośnik do komentarza

Z tego, co zrozumiałam, wykonanie prezentacji na studia miało być Waszym wspólnym zadaniem. Zatem, czy nie lepiej spotkać się gdzieś na godzinę chociażby, by omówić plan działania? Ty zrobiłaś plan według własnej koncepcji. Jeśli koleżanki twierdzą, że jest źle, niech podadzą konkretne argumenty, wskażą, co źle napisałaś. Całej grupie powinno zależeć na zaliczeniu tego projektu.

Odnośnik do komentarza

Ja mam ogromny stres przed sesją, przed samymi egzaminami i sam egzamin to już szczyt stresu. Ale zawsze mnie takie sytuacje stresowały. Teraz przed sesją łykam nervomix control , wtedy nie odczuwam nieprzyjemnego , ciągłego uczucia leku. Skupiam się wtedy i podchodzę do egzaminów zupełnie spokojnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...