Skocz do zawartości
Forum

Portale Randkowe


Gość Amant

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, co myślicie o portalach randkowych czy to dobre miejsce aby poznać kogoś wartościowego, bo ze mną coś jest nie tak jeżeli zagaduje do Kobiet a one nawet nie są zainteresowane aby cokolwiek odpisać, czuje się taki samotny a może jest tu na forum jakaś wolna kobieta która chciała by porozmawiać nie oczekuje odrazu miłości to przecież normalne nawet cenna przyjaźń to zawsze podbudowuję ;-) ja tak myślę, mam 26 lat kawaler bez dzieci skrzywdzony przez los cyt ( " Bo to zła kobieta była") może któraś z was też miała podobnie chciała by porozmawiać ;-) Pozdrawiam i nie zanudzam wiem że czas goi rany ale trzeba brać los we własne ręce ;-)

Odnośnik do komentarza

Tutaj raczej nie porandkujesz, tego typu fora nie pełnią takiej roli.
Jeśli czujesz się samotny, to szukaj w realu. W necie dostajesz tylko namiastkę związku, często bez szczerości i bliskości.
Związki na odległość są trudne i smutne.
Obawiam się, że stawiasz się z góry na przegranej pozycji, gdy już na wstępie przedstawiasz się jako skrzywdzony przez los.
Chyba, że szukasz jakiejś matki Teresy, większość kobiet preferuje silnych, pewnych siebie facetów, którzy nie wieszają psów na swoich byłych. Pomijam oczywiście modliszki, które szukają sponsora.

Odnośnik do komentarza

"skrzywdzony przez los cyt ( " Bo to zła kobieta była")"

Dziękuję, że piszesz tak o tym wprost. To istna latarnia ostrzegawcza dla rozsądnych kobiet, by omijać ciebie z daleka. Żadna niezdesperowana kobieta nie będzie naprawiała szkód poczynionych w twojej psychice przez inną, żadna nie będzie twoim emocjonalnym workiem treningowym, sam sobie z tym poradź, a dopiero potem zabieraj się za poznawanie kobiet. Nie szukaj plasterka na ranę po byłej.

Odnośnik do komentarza

Portale randkowe? Jeżeli chce Ci się dojeżdzać (jedna z niepisanych zasad mówi: "jeżeli poznasz kogoś fajnego, z kim masz wspólny język to mieszka na drugim końcu kraju") to czemu nie. (Fakt, PKP poszło do przodu, ale nie o to chodzi). Jak dopuszczasz do swojego życia opcję "wyjadę ze swojego miasta" (co ja bym chętnie uczynił i wyjechał z szarego i nudnego Gdańska) to warto.

Internet miejsce jak każde dzisiaj, trzeba tak samo uważać jak w świecie realnym.

Sam też bym kogoś poznał i się związał (najlepiej w realnym świecie), ale kogo, jak z tego co widzę większość to już kogoś ma? O tym to chyba w innym temacie napiszę.

Odnośnik do komentarza

Już dzisiaj nikogo specjalnie nie dziwi, że ludzie szukają partnera albo partnerki na portalach randkowych. Sposób dobry jak każdy inny ;) Uważam jednak, że niepotrzebnie robisz z siebie w wiadomościach, które piszesz (a taką właśnie napisałeś tutaj na forum), kozła ofiarnego. "O jaki ja biedny, skrzywdzony przez los, spotkałem na swej drodze złe kobiety. Zlituj się nade mną". Jeśli będziesz pisał z takiej perspektywy, zapewniam Cię, że żadna kobieta nie będzie zainteresowana, by Ci odpisać.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem wszystko co Pani ekspert chciała mi przekazać ma Pani bardzo dużo racji, lecz nie o to mi chodzi ponieważ pisząc ( zagadując) do kobiet na portalu nie wypisuję o swej przeszłości było i już nie wróci, jak jesienne liście czy zeszłoroczny śnieg, nie użalam się nad swoją osobą i nie rozpaczam za poprzednim związkiem, sprawa skończona żyje się dalej, chodzi mi o to że coraz bardziej przestaję wierzyć w prawdziwą miłość, moim skromnym zdaniem ludzi pociąga tylko wygląd zewnętrzny ( nie twierdze że ze mną coś jest nie tak), kto ile ma pieniędzy i jakie szkoły skończył, dlatego tak dużo ludzi w swoim życiu przechodzi rozstania i rozwody i nie wiem czy portale randkowe nie wyszły raczej nie poszły z biegiem czasu i są gonitwą jak za pieniądzem wyścig szczurów aby się pokazać znajomym jaki to ideał w sensie wyżej opisany znaleźliśmy, ale czy drogie panie On lub Ona będzie wartościowa czy pokocha szczerze a nie tylko ciało lub materialne dobroci zadajcie sobie sami to pytanie, dlatego jeżeli z portalu wyjdą nici wezmę sprawy w swoje ręce i poszukam kogoś jak to się mówi w realu :D Pozdrawiam Amant :).

Odnośnik do komentarza

Swojego czasu dużo siedziałam na portalach randkowych i miałam to szczęśćie,że trafiłam na kilku wspaniałych facetów. Niemniej porównując ilu bałwanów się przewineło.... Tak samo jest z kobietami, trzeba nieco posiedzieć i nie zniechęcać się od razu. I jak już Ci wspomnieli,nie rób z siebie kozła ofiarnego,bo to tylko zniechęca. Dużo było facetów co zaczynało rozmowe od tego jaki to ja biedny... Automatycznie im się dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...