Skocz do zawartości
Forum

Obrzydza mnie łysina u mężczyzn


Gość Kreator

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy moi koledzy na studiach mają zakola. Wnerwia mnie to. Przecież to tacy młodzi ludzie! Jak sobie pomyślę, że za kilka lat nie będą mieć połowy włosów na głowie, to robi mi się słabo. Dziwię się-mamy XXI wiek, a nie wynaleziono na to lekarstwa? To mnie właśnie (chociaż nie tylko to!!) odrzuca od zamążpójścia, od jakiegokolwiek związku właściwie. Jak sobie pomyślę, że miałabym mieszkać z łysiejącym, zaokrąglającym się, siwiejącym i kapcaniejącym mężczyzną, który z wiekiem nic nie robi, tylko obżera się kawałkami pizzy i siedzi przed telewizorem, to odechciewa mi się. I to się nie dzieje w wieku lat 70, tylko w wieku lat 40! Jestem bezradna. Co z tego, że znam na pamięć całą mapę polityczną Europy, skoro przerasta mnie życie emocjonalne? Intelekt to nie wszystko.....Szkoda, że tak późno się o tym przekonałam (mam dwadzieścia parę lat).

Odnośnik do komentarza

Faktycznie łysina nie jest ideałem piękna, lecz każda kobieta ma inne upodobania. Mimo wszystko, masz już wskazówkę, jakiego chcesz faceta: Z pełnym owłosieniem. Czyli jednak zależy Ci by mieć chłopaka i masz jakieś kryteria, to dobrze.

Odnośnik do komentarza

Bruce Willis świetnie wygląda w łysinie. Chętnie bym go pogłaskała po główce.

Starzenie się , to jest normalna kolej rzeczy. Jak ktoś chce długo żyć, to musi się zestarzeć. Ważne, aby akceptował mijające lata.
Jak patrzę na zdjęcia tych podstarzałych aktorek, po wielu operacjach plastycznych, to zgroza mnie ogarnie. Mogłyby grać w horrorach jako zombi i to bez makijażu.

Moda na młodość, ma wpływ na postrzeganie rzeczywistości, zapewne i u ciebie tak jest. Facet do końca swych dni ma być piękny i młody, nie zmieniać się.
A w życiu ważne jest, by starzeć się z godnością, bo i w zmarszczkach może być piękno.
To prawda, że na starość nie każdy dba o siebie i dotyczy to zarówno mężczyzn , jak i kobiet.
Ale i w młodości jest dużo takich ludzi. Siedzą przed komputerem, zapominając o dbaniu o ciało, o kondycję.
Jak wybierzesz takiego, co dba o kondycję w młodości /i mocno owłosionego/, to masz duże szanse na to, by w przyszłości nadal był dla ciebie atrakcyjny.

Odnośnik do komentarza

Denerwuja mnie takie idiotyczne wpisy , moze zamiast znac na pamiec mape polityczna europy [ szkoda ze nie swiata] naucz sie genetyki czy dermatologi , zycie moze ci przyniesc tyle przykrych niespodzianek ze lysy facet przed tv z picca w reku i kufelkiem piwka moze byc utesknionym widokiem . Ciekawi mnie jakie masz inne tak ,, istotne kryteria '' w stosunku do facetow ktore moga ci popsuc widoki na zycie w zwiazku .

Dna moczanowa. Nerwy odpowiadajace za funkcjonowanie stopy.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyno, jesteś strasznie prostolinijna. Twój intelekt kuleje jak burek spod Pcimia. Zamiast zajmować się duperelami zacznij żyć ! Codziennie wymyślasz inne bolączki, bo masz za dużo czasu.
Nie patrz na fizyczność, bo to wcale nie daje gwarancji na szczęście. Piękno to nie wszystko, ale o tym wiedzą tylko mądrzy i doświadczeni (tobie jeszcze daleko...)

Odnośnik do komentarza

Strasznie głupi wpis napisany przez młodą pustą osobę, która myśli, że zawsze będzie młoda. Też kiedyś będziesz stara, nieatrakcyjna, faceci już nie będą się oglądać, będą czuć obrzydzenie do Ciebie. Czas szybko leci. Wygląd nie ma znaczenia (pomijam jakieś skrajne przypadki typu otyłość). Liczy się charakter faceta, a nie to że ma zakola. Przykro się czyta takie bzdury.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...