Skocz do zawartości
Forum

Prawie 27 lat i nigdy nie miałem dziewczyny.


Gość N0 Life

Rekomendowane odpowiedzi

Ja 31 lat i też nigdy.

Zarabiam nawet dobrze. Mam nawet solidną budowę ciała, niby niczego mi nie brakuje. Najciekawsze i paradoksalne jest to, że znam takie (przepraszam ich, ale mówie po prostu prawdę) cipki, bez kasy, bez ambicji, czasem nawet zdechlaki z wyglądu, i oni mają czasem nawet fajne i atrakcyjne dziewczyny. Po prostu my mamy w sobie coś specyficznego co powoduje, że dziewczyny się nami nie bardzo interesują. 

Odnośnik do komentarza

Kiedyś oglądałem taki odcinek Rozmowy w toku z Ewą Drzyzgą, gdzie jednym z bohaterów był gość po 30-stce bez powodzenia i że nigdy nie miał dziewczyny (chyba jeszcze da sie to znaleźć na YouTube). No ale gość był niezbyt urodziwy, więc takie coś idzie zrozumieć. Nie można sie oszukiwać, obie płcie patrzą na wygląd. Ale gdy ktoś nienajgorzej wygląda i nie ma wiecznie kobiety? To już dziwne 

Odnośnik do komentarza
Gość prawictwo

wystarczy mieć syndrom niezaruchania - przez co każda bedzie odrzucać i wyśmiewać, wystarczy być nie chętnym do artykułowania swych potrzeb seksualnych towarzysko i odwracania sie za przechodzącymi dupami i nie miec sie chęci starać o dupe, jako że jest to forma upokorzenia i ujawnienia że sie myśli o seksie z towarzyszącym uczuciem, że na dokładke zostanie sie odrzuconym

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość prawictwo napisał:

wystarczy mieć syndrom niezaruchania - przez co każda bedzie odrzucać i wyśmiewać

Są kobiety które wolą facetów nietkniętych bo ma to swoje plusy. Ma też wady. Zawsze jest coś za coś. Ale to nie tak że nikt takich nie chce. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość On_31 napisał:

Nie można sie oszukiwać, obie płcie patrzą na wygląd. Ale gdy ktoś nienajgorzej wygląda i nie ma wiecznie kobiety? To już dziwne 

Tak to już dziwne. To tak samo jak z płcią przeciwną bo bywają też takie przypadki. Wówczas musi być coś na rzeczy jednak.

A co? Tutaj powodów może być mnóstwo. Lub jeden ale kluczowy.

Może sam zainteresowany/a o tym nawet nie wie że jest coś co to powoduje lub na to wpływa. A co np? Choćby jakaś cecha którą inni odbierają źle. Lub postawa że "Nie jestem zainteresowany/a" poznaniem Ciebie. Itd. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Radek Szatkowski

Wystawiać się w necie jak na targu do oceny nie ma sensu. Pisać do 20 dziewczyn porównując to do wysłania kuponów Lotto też nie ma sensu. Mam 38 lat ale uważam że jeżeli coś ma się wydarzyc to okoliczności same się stworzą. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Radek Szatkowski napisał:

Mam 38 lat ale uważam że jeżeli coś ma się wydarzyc to okoliczności same się stworzą. 

I tak i nie. Nie wiadomo. To troche tak jakby czekac na grom z jasnego nieba. Albo na cud. Ktory nigdy moze nie przyjsc. Trzeba wykazac choc minimalny wysilek.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły

Kobiety wymagąją spaślakow do związku, dlatego hipoteza zerowa wyraźnie eksplikuje, że w żadnym wariancie ułożenia się zmiennych moja persona nigdy nie znajdzie się w sytuacji, która stwarzałaby możliwość zainstnienia wydarzenia powstania związku mojej osoby z inną kobietą. 

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły

Kobiety wymagają spaślakow do związku, dlatego według kwantyfikatora ogólnego, dla każdego z będącego w zbiorze kobiet nie ma szans wystąpić zdarzenie, w którym jakiekolwiek x ze zbioru będzie mogło wejść w związek z amalgamatem kwarków i molekuł, z których składa się moja szacowna osoba o nieposzlakowanej opinii. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość BógJestZły napisał:

Kobiety wymagają spaślaków do związku, dlatego nigdy nie było i nie będzie mi dane partycypować w związku...

Do czasu aż być może zakochasz się z wzajemnością i słowa które tu piszesz nie będą miały nic wspólnego z rzeczywistością. Pomyślałeś kiedykolwiek w ten sposób? ? przecież los bywa skrajnie przekorny czasem...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Radek Szatkowski

Czuje zdenerwowanie i poczucie niesprawiedliwości. Nie mam majątku ani wyglądu. Mam od 3 dni konto na Sympatia i tylko dwie wiadomości od hakerów z fejkowych kont w stylu napisz do mnie na maila. A mam wykupiony pakiet dostępności i każdy może do mnie pisać na Sympatia. Myślałem 10 lat temu że poznam kobietę teraz mając 38 lat już mniej w to wierzę. Zawsze będą liczyć na kogoś lepszego. 

Odnośnik do komentarza
Gość samotny31

Nie zrażaj się, od jakiś dwóch miesięcy mam konto na tinderze, badoo oraz jestem aktywny na jednej stronie z ogłoszeniami matrymonialnymi. Ogólnie napisałem już do około setki dziewczyn. (Ty musisz pisać, nie licz na to, że ktoś sam Cię zaczepi.) Totalna większość nawet mi nie odpisała. Kilka chwilę zemną porozmawiała i zamilkła, dwie wyrażały jakieś chęci spotkania ale się ostatecznie rozmyśliły i zamilkły, z jedną udało się spotkać, ale po spotkaniu przestała się odzywać, zamilkła. Takie milknięcie bez słowa to standard. Mniej więcej tak to wygląda. Też jestem brzydki, też nigdy nie miałem dziewczyny, głównie przez nieśmiałość, ale z tym sobie już akurat jakoś radzę. Podejrzewam, że życiowo i tak jesteś w lepszej sytuacji niż ja, bo ja mam dużo poważniejsze problemy od samej nieśmiałości i problemy z pracą, więc prawdopodobieństwo, ze Ci się uda jest dużo większe, tylko nie odpuszczaj i szukaj aktywnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Samotny31

Ale przyznam, że też zauważam u siebie, poważny wzrost, nienawiści do świata i życia odkąd szukam. Jednak samotność potrafi bardzo dokuczać, a masa porażek i nieudanych prób po drodze, żeby to zmienić mocno frustruje.

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysiek prawiczek

Ludzie, tragedia - nigdy nie miałem dziewczyny a mam już 29 lat. W takich codziennych sytuacjach - na ulicy, w sklepie nie da się poznać dziewczyny. Szkoda że ja nie miałem nigdy paczki znajomych za których sprawą mógłbym poznać dziewczynę, teraz widzę że to może być kluczowe dla poznania dziewczyny. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość Krzysiek prawiczek napisał:

W takich codziennych sytuacjach - na ulicy, w sklepie nie da się poznać dziewczyny. Szkoda że ja nie miałem nigdy paczki znajomych za których sprawą mógłbym poznać dziewczynę, teraz widzę że to może być kluczowe dla poznania dziewczyny. 

Na ulicy? W codziennych sytuacjach? Oczywiście ze da się tak poznać.  Tylko potrzeba tej odwagi by wykonac ten jeden krok, a nie kazdego na to stać.  Ja bym miała opory np. 

Poznać się mozna wszędzie, dosłownie. A i bardzo czesto przypadkowo. Róznie w życiu bywa, dlatego trzeba mieć oczy szeroko otwarte i nie zmarnować szansy.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość zmitroij@gmail.com

witam mam podobny problem albo i gorszy chodzi o mego aspergera przez niego po 7 latach odeszła dziewczyna z którą fajnie się układało i straciłem chyba już tę jedyną byłem z nią na balu maturalnym ponieważ zostałem zaproszony jako osoba towarzysząca pozniej no niestety rozstaliśmy się i to najgorszy ból w moim sercu przed rozstaniem ukończyłem opiekuna medycznego z elementami j. niemieckiego gdzie zdałem egzamin z tegoż przedmiotu na 90 % byłem na praktykach i na wolontariacie ale najgorsze to że pózniej przez aspergera rodzina mnie oddała do zakładu zamknięto psychiatrycznego na prawie 3 tygodnie biore leki które w ogółe nie pomagają czyli depakine i zalasta oprócz tego że skończyłem opiekuna interesuje się bardzo historią ale naprawde to w przyszłośći chciałbym zostać dziennikarzem tworzyć reportarze kryminalno-śledcze związane z przestępczością chorych psychicznie i z przestępczośćią w rodzinach i nie tylko czy jeszcze kiedyś trafię na tę jedyną która mnie pokocha i się ja zakocham i będe z tą osobą szczęśliwy ?

Odnośnik do komentarza
Gość zmitroij@gmail.com

witam mam podobny problem albo i gorszy chodzi o mego aspergera przez niego po 7 latach odeszła dziewczyna z którą fajnie się układało i straciłem chyba już tę jedyną byłem z nią na balu maturalnym ponieważ zostałem zaproszony jako osoba towarzysząca pozniej no niestety rozstaliśmy się i to najgorszy ból w moim sercu przed rozstaniem ukończyłem opiekuna medycznego z elementami j. niemieckiego gdzie zdałem egzamin z tegoż przedmiotu na 90 % byłem na praktykach i na wolontariacie ale najgorsze to że pózniej przez aspergera rodzina mnie oddała do zakładu zamknięto psychiatrycznego na prawie 3 tygodnie biore leki które w ogółe nie pomagają czyli depakine i zalasta oprócz tego że skończyłem opiekuna interesuje się bardzo historią ale naprawde to w przyszłośći chciałbym zostać dziennikarzem tworzyć reportarze kryminalno-śledcze związane z przestępczością chorych psychicznie i z przestępczośćią w rodzinach i nie tylko czy jeszcze kiedyś trafię na tę jedyną która mnie pokocha i się ja zakocham i będe z tą osobą szczęśliwy ? o i jeszcze chciałbym dodać mam 26 lat nazywam się jakub i pochodzę ze strzelec opolskich

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...