Skocz do zawartości
Forum

problem mania naśladowcza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem a jednakże lubię naśladować robić to co druga osoba np. on myje sie 2 razy to ja tez chce wyszukuje np. osoby w internecie i zadaje osobą pytania czy słucha muzyki jak on słucha to ja też chce robić mam z tym problem nie umiem sobie z tym poradzić, lubię robić to co ktoś nie mogę sobie poradzić z manią naśladowczą ?? pomocy!!

Odnośnik do komentarza

A może nie wiesz kim jesteś, jaki jesteś, kim chcialbyś być i probujesz sie wpasowac w swiat za pomocą upodobniania się do drugiej osoby?
Może to i dobre jak zwyczajowo braleś przysznic np co 3 dni a teraz ze 2 razy dziennie, to poczujesz frajdę bycia non stop pachnącym, potem Ci się to znudzi i zostaniesz z czasem np na tym,że bierzesz prysznic co drugi dzień ( w stosunku do dawnych przyzwyczajeń to sukces).

Jak nie słuchaleś jakiś utworów muzycznych a teraz papugując kogoś staleś sie maniakiem jakiegoś piosenkarza, to też chyba fajnie- poznajesz cos nowego, masz o czym rozmawiać z rówieśnikami.

Czlowiek tez dorasta w ten sposób, naśladując starszych czy tych, którzy mu imponują ,Ważne aby na etapie naśladownictwa nie trafić na jakiegoś okrutnika czy złodzieja- bo to byłoby niefajne.

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Znam ten typ ludzi. Ciuchy w podobnym stylu, fryzura, zachowanie no dosłownie wszystko... Dla mnie, to żałosne kopiować kogoś. Jasne, można się czymś czasem zainspirować, no ale bez przesady:)
Jesteś lustrem.
Ale bez obaw.
Jak w pełni dojrzejesz i zakończysz kadencję szkolną to ci raczej przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Żal mi takich ludzi jak ty, ponieważ to tylko świadczy o twojej niskiej samoocenie, słabym charakterze i braku osobowości. Są osoby, które mają dużą siłę przebicia i dużo pewności siebie i są niestety takie osoby jak ty, które też chcą być takie przebojowe, no ale nie potrafią i właśnie dlatego starają się to robić w ten właśnie sposób. Nic na razie nie możesz zrobić chłopcze. Kiedyś nadejdzie taki czas w twoim życiu, że koledzy pójdą w swoją stronę, a tobie się odmieni i zaczniesz myśleć swoją głową, a nie ich.

Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...