Forum Psychologia

Książki, które zmieniają życie człowieka na lepsze

robert74

robert74

Witam. W ciągu mojego życia często popadałem w kryzysy, depresje, w totalną apatię życiową i zniechęcenie do wszystkiego. Było to spowodowane głównie gwałtownymi, negatywnymi przeżyciami, nadmiarem stresu, z którymi sobie nie radziłem.
Teraz jestem w zgoła odmiennej sytuacji. Pomogły mi w tej drodze szczególnie dwie książki Violetty Wróblewskiej pt. "Życie i zdrowie masz tylko jedno - jak cieszyć się życiem, pokochać siebie, dbać o zdrowie, związek i dobre relacje z innymi, jak wystarczająco mądrze kreować swoje życie, aby nie żałować minionych chwil" oraz "Studium sztuki lepszego życia".
Pierwsza książka jest niesamowicie wszechstronna, podchodzi holistycznie do ludzkiego życia oraz wyróżnia się również bardzo ciepłym podejściem do człowieka. Druga to jest swoistego rodzaju autocoaching życiowy. Zawiera praktyczne ćwiczenia w oparciu o powyższą książkę.
Dzięki nim uwierzyłem we własne siły, zacząłem świadomie kierować krok po kroku swoim życiem oraz nauczyłem się żyć w harmonii i w zgodzie z samym sobą. Pozdrawiam ciepło.

182993 robert74 Mężczyzna, 45 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej