Skocz do zawartości
Forum

Odrzucenie przez grupę na FB


Gość e...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry. Kilka dni temu mój kolega usuna łmnie z grupy konwesacyjnejna fb. Bardzo się zasmuciłem. Potem dowiedziałem się że pisze o mnie tam nimiłe rzeczy. Prawdopod. dlatego żę napisałem list do koleanki i chciał jej zaimponować i mnie usunąl. Te kolega too taki przywódca w grópie i każdy się z nim zgadza. Prosiłem kolegów żeby mnie dodali, a oni mówili, zę nikt mnie nie chce i te prośby dodawali na grupie i każdy sie śmiał. Co mam zrobić jestemzałamany. czy moge e-mail bo zabrakło miejs ?

Odnośnik do komentarza

A nie pomyślałeś że ten kolega też aspiruje do tej koleżanki i chce cię "wygryźć z interesu"? Zamiast się smucić, startuj do niej. Jeśli uda się tobie, to wierz mi - nikt nie podważy już twojego autorytetu. Tamten koleś straci status osoby "the best", bo ty go pokonasz ;) .

A, przy koleżance nie atakuj tamtego kolesia, nie mów "on jest walnięty bo coś tam" kobieta obierze odwrotne stanowisko i zacznie go bronić. Jak już to możesz właśnie próbować go "docenić", a kobieta z natury stanie ci w poprzeg i zacznie ci na niego nadawać, szukać wad, żeby udowodnić tobie że się mylisz - a tobie na tym zależy, żeby uważała tamtego za gorszego, prawda ;) ?

Jest taka droga. Każdy może się z ciebie śmiać, ale jeśli będziesz najlepszy, nikt się na to nie odważy - przemyśl to ;)

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Współczuje Ci. Wiesz co masz bardzo złą sytuacje. I bezczelnych kolegów. Radze Ci porozmawiać twarzą w twarz z tym co cie nie chce dodać. Bo na Internecie będzie Cię zlewał bez końca. Lipna sytuacja poprostu. Być może przesadzam ale skoro masz takich kolegów niepoważnych to nie lepiej ich zmienić ?

Odnośnik do komentarza

Uważaj z tym chwaleniem "przeciwnika"
Ja kiedyś wychwalałam koleżankę i chłopak zrezygnował ze mnie, a zaczął ją podrywać.Jeśli ta koleżanka ciebie nie wykasowała, to postaraj się ją poderwać.
Jak ci się to uda, to wiele zyskasz.
Jednak najlepiej byłoby poszukać nowych znajomości, a z tych zrezygnować.

Rada. Robisz zbyt wiele błędów. Popraw ortografię - możesz też zainstalować program, który wyłapuje błędy, to ci pomoże.

Odnośnik do komentarza

unna-1
Uważaj z tym chwaleniem "przeciwnika"
Ja kiedyś wychwalałam koleżankę i chłopak zrezygnował ze mnie, a zaczął ją podrywać.Jeśli ta koleżanka ciebie nie wykasowała, to postaraj się ją poderwać.
Jak ci się to uda, to wiele zyskasz.
Jednak najlepiej byłoby poszukać nowych znajomości, a z tych zrezygnować.

Rada. Robisz zbyt wiele błędów. Popraw ortografię - możesz też zainstalować program, który wyłapuje błędy, to ci pomoże.

Jest jedna mega duża różnica między tobą, a autorem tematu - płeć.
Jeśli przy facecie zaczniesz wychwalać inną pannę, to pójdzie sprawdzić czy masz rację. Jeśli przy kobiecie zaczniesz wychwalać kogoś to ona zacznie szukać dziury w całym ;) . To działa w jedną stronę. Testowałem to osobiście - działa. Z tym że mi zabrakło czasu aby dopełnić sprawy :( .

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

to znaczy, wiecie, on byl w grupie na fb, znaczy sie pewnie chodzi o kontakt w sprawach szkolnych, typu terminy sprawdzianow itp, jakies rzeczy do zalatwienia, rozwiazania zadan. Dlatego chlopak ma problem, i musi POWAZNIE pogadac o tym z tym kolega co go zablokowal. Bo bez tej grupy, on ma klody pod nogami, i wszystko ciezej niz inni, Na dodatek reszta osob z grupy moze uwierzyc w plotki na jego temat i sie od niego odwrocic. Trzeba albo powaznej rozmowy, albo nic innego sie nie zaradzi

Odnośnik do komentarza

~kiwi_123
to znaczy, wiecie, on byl w grupie na fb, znaczy sie pewnie chodzi o kontakt w sprawach szkolnych, typu terminy sprawdzianow itp, jakies rzeczy do zalatwienia, rozwiazania zadan. Dlatego chlopak ma problem, i musi POWAZNIE pogadac o tym z tym kolega co go zablokowal. Bo bez tej grupy, on ma klody pod nogami, i wszystko ciezej niz inni, Na dodatek reszta osob z grupy moze uwierzyc w plotki na jego temat i sie od niego odwrocic. Trzeba albo powaznej rozmowy, albo nic innego sie nie zaradzi

Myślę że typowo klasową grupę by prowadziła wychowawczyni, a nie byle łepek :/ . Myślę że to taka niepisana grupa "klasowa".
Myślisz że na prawdę zmieni coś typu "ej, czemu mnie wywaliłeś z tej grupy?". Na jakim świecie żyjecie? Równie dobrze by się mógł wychowawcy poskarżyć - kreska w klasie po całości... To już lepiej się z nim "poszarpać". Choć to złe rozwiązanie.

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...