Skocz do zawartości
Forum

matura czy ma sens?


Gość elwww

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie serdecznie.
mam problem,córa ma 18lat za 3 lata matura poziom z matematyki na poziomie ledwo podstawowym...sama zaczęłam liceum dla dorosłych od września...też mam lekcje..robię to tylko po to by iść na floryste.matura moja mnie przeraża.miałam w szkole mierne za tamtych czasów z matem.typowy humanista. i teraz mam wątpliwości....jestem pewna ze nie zdam z córką.mimo korepetycji ...nie mam już nadzieji.moze nie powinnam tak wybiegać na przód....dziś płakałam z bezradności...jeśli nie zdamy to co nas czeka?jaka czeka nas przyszłość.boze pomózcie.do tej pory pracowałam jako sprzątaczka..żenujące i tak się czuje żenująca.córka chyba odziedziczy po mnie...córka chce być w akademi muzycznej...

Odnośnik do komentarza
Gość czarnamamba666

Posłuchaj !

Podziwiam Cię za to, że chcesz coś zmienić w swoim życiu, za ambicję, za plany na przyszłość i odwagę, że podjęłaś znowu naukę .

Jednak zupełnie niepotrzebnie panikujesz i to na samym początku. Nie wolno tak robić, bo strach Cię zje. Ogarnij się i myśl pozytywnie. Jestem przekonany, że zdacie maturę i wszystko będzie dobrze ale trzeba myśleć , że się uda , bo wtedy właśnie się uda. Do odważnych świat należy.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuję...dziś jestem po rozmowie z córki matematykiem,twierdzi ze nie widzi jej na maturze....:( że ma ogromne zaległości...najgorsze jest ocenianie np zrobi coś na 49% i dopuszczający..to jakaś masakra....
znalazłam fajne filmiki na you tube
i ucze sie od podstaw...brzmi strasznie.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję...uczę się po pare godzin dziennie..bardzo to dla mnie ciężkie ale i interesujące...wiem ,że sukces jest zawsze pod górkę i nie raz bendą łzy i pot ale wierzę,że może się uda...wykształcenie jest dla mnie priorytetem..martwię sie o córkę poziom matematyki i kolejna dziś jedynka nie pomaga...pogrąża...

Odnośnik do komentarza

matematyka nie jest dla każdego.. i nie dziwię się że są z nią problemy.. sam z nią miałem :) bo np. ktoś może być humanistą według mnie matematyka powinna być jako dodatkowa no ale... są kursy maturalne można się zapisać i na tyle ile się da po prostu się przyłożyć do matmy choćby nawet i były zarwane noce .. będzie ciężko ale to zależy od chęci i samodyscypliny .

Odnośnik do komentarza

Każdy ma własne życie, każde pokolenie ma nieco inny cel. Powinnyście to uwzględnić, matura nie musi wpływać na jakość życia !
Czy sądzisz że dokument otwiera drzwi do lepszej pracy ? Uważam że człowiek powinien iść w kierunku zainteresowań i pracy która go satysfakcjonuje. Stawać się fachowcem, a gdy ktoś w czymś jest dobry, to może nim być bez względu na wiedzę akademicką.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...