Skocz do zawartości
Forum

Problem z zazdrością


Gość CzaRnuLeczQax3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CzaRnuLeczQax3

Jak mam się wyleczyć z tego że jestem zazdrosna o swojego chłopaka na początku w ogóle nie byłam zazdrosna ale teraz po 2 latach mam już obsesję na tym punkcie przez 1 rok sprawdzałam go... Teraz on usuwa esmsy i pozmieniał hasła a ja z dnia na dzień czuję się gorzej nie śpię po nocach tylko płaczę , jakiś koszmar a jak spojrzy na inną na ulicy to już nie wyrabiam z myślami , albo jak opowiada mi o swoich byłych dziewczynach to już najgorzej :( nie wiem co mam w ogóle robić a ja tak nie chce żyć! I już nawet się zastanawiam żeby podstawić jakąś koleżankę żeby mnie zdradził ( bo mnie nie zdradził , bynajmniej tak mnie zapewniał ) i żeby go zostawić , a on mnie zapewnia że jestem tylko ja i tylko mnie kocha.

Odnośnik do komentarza

Możesz spróbować z tą koleżanką. Może jak ją odrzuci to zrozumiesz, że naprawde Cię kocha. A jak zdradzi dostaniesz swój dowód i chyba też będziesz szczęśliwa, bo tylko na to czekasz. Tylko, że wtedy zrobisz z koleżanki sama wiesz kogo. Poza tym, jesli nie zdradzi a dowie się, że podstawiłas ta koleżanke, żeby go sprawdzić to może Ci tego nie wybaczyć. Zastanów się czy naprawde go kochasz i czy chcesz z nim być. Jesli tak to musisz się zmienic, bo żaden facet nie wytrzyma takiej presji i ciągłych pretensji. Jesli go kochasz to zaryzykuj i mu zaufaj. Inaczej ten związek nie ma przyszłości.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem pomysł z podstawianiem koleżanki jest mało fajny. Nie można wystawiać nikogo na próbę, testować go i odgrywać teatrzyk wokół niego. Nie powinnaś tak robić. Problem jest w Tobie, ponieważ jesteś chorobliwie zazdrosna, a zazdrość rujnuje związek. Chłopak zapewnia, że Cię kocha, a to że spojrzy sie na inną na ulicy, to normalne, bo męskiej natury nie oszukasz, a mężczyźni na ogół lubią ładne atrakcyjne kobiety, choćby tylko spojrzeć. Uważam, że powinnaś z nim porozmawiać o tym, że jesteś zazdrosna. Jeśli zapewnia że nie masz powodów do tego, aby go posądzać o zdradę, powinnaś mu zaufać, bo brak zaufania względem partnera też jest zły. Jeśli będzesz się tak zachowywała, chłopak ucieknie bo poczuje się osaczony i kontrolowany. Sama musisz siebie przekonać, że chłopak Cię kocha, nie zdradza i chce z Tobą być. Nie nakręcaj się, tylko uwierz w szczęście jakie Cię spotkało i ciesz się tym szczęściem i miłością!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...