Skocz do zawartości
Forum

Smierć taty


Gość Zosia2003

Rekomendowane odpowiedzi

Mój tato zmarł w tym roku 2 września . Mam 13 lat a mój brat 12 . Nie umiem się z tym pogodzić szczególnie dlatego ze mój tato był moim bohaterem . Uczył mnie wszystkiego ,pomagał mi i zawsze był przy mnie . Nawet gdy moi rodzice się rozwiedli tato przychodził do nas codziennie robił z nami lekcje bawił się z nami , rozmawiał z mamą , pił z nią kawę , oglądaliśmy wszyscy razem filmy ,chodziliśmy na zakupy i wszystkie swieta spędzaliśmy razem . Moi rodzice rozwiedli się kiedy miałam 7-8 lat . Ale zawsze byli najlepszymi przyjaciółmi . Kiedy mój tato wyjechał do swojej firmy za granice było coraz ciężej . Byłam smutna i nie wiedziałam co mam robić . Kiedy tato miał już wracać w nocy zmarł na zawał . Miał 43 lata . Na pogrzebie było 331 osób , mój tato pomagał biedniejszym ,słabszym i robi wszystko żeby było mi i mojemu bratu Antkowi jak najlepiej zawsze kupował nam wszystko co chcieliśmy .nie umiem się z tym pogodzić ze go przy mnie nie ma i się z nim nieporzegnalam .zawsze byłam jego córeczka tatusia i nie umiem pogodzić się rownież z tym ze nie porozmawiam z nim nie przytulne się do niego nie usłyszę go i go nie dotknę

Pozdrawiam
Zosia p

Odnośnik do komentarza

Bardzo Ci współczuje ! Mogłabym Cię nawet przytulic teraz! Dużo czasu z mamą spędzaj i pomagajcie sobie wzajemnie. Mam nadzieje ,ze wszystko będzie u Ciebie i u mamy kiedyś dobrze i dacie sobie rade:)
Pozdrawiam Cię bardzo cieplutko i tule do siebie.
Mahometka.

Odnośnik do komentarza

Zosiu, bardzo Ci współczuję. Ból, który odczuwasz, musi być przeogromny. Byłaś mocno przywiązana do taty, więc mocno odczuwasz jego stratę. Bądźcie teraz blisko z mamą, jeśli potrzebujesz, rozmawiajcie z Antkiem i z mamą o tacie. Niedługo będzie 1 i 2 listopada. Pamiętaj o odwiedzeniu grobu taty, "rozmowie" z nim. Wierzę, że patrzy na Ciebie z góry i jest z Ciebie dumny. Pozdrawiam ciepło!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...