Skocz do zawartości
Forum

W co przerodziła się anoreksja?


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję pilnej odpowiedzi, nie wiem co się ze mną dzieje. Mam stwierdzoną anoreksję. Głodzę się od roku, mam wszystkie objawy itd. Dzisiaj przeczytałam o OES- żuciu i wypluwaniu. Robię tak od jakiegoś czasu, sporadycznie, kiedy mam na coś ochotę ale jednak. Słodycze, głównie ciasta ale generalnie zabronione pokarmy. Na co dzień jem jeden( do 100 kcal) posiłek. Czy ktoś odpowie mi czy to oznacza że moja anoreksja przerodziła się w to... coś? Czy te zaburzenia mogą występować równolegle?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, co to coś znaczy.
Wiem jednak że będziesz ciężko chorowała, będziesz wyglądała okropnie, stracisz przyjaciół i zostaniesz sama.
Czasem oglądam programy o zaburzeniach odżywiania.
Była tam śliczna /kiedyś/ dziewczyna, nawet została jakąś MISS, ale ktoś powiedział, że powinna schudnąć.
Jak zaczęła się odchudzać, to dziś jest chodzącym szkieletem i pokazują ją w programach, dla przestrogi innych.
Była inna dziewczyna, świetna tancerka, ale wywalili ją z baletu, bo była za chuda.
Ludzie nie chcieli oglądać chodzącego szkieletu, zaczęli protestować ...i wylądowała bez pracy.
Dla mnie dziwnym było to, że ona sądziła, że jeszcze jest za gruba!
Ponoć większość anorektyczek uważa, że są za grubi!
A śmierć zagląda im do oczu... i wiele z nich umiera...

Jesz 100kal. dziennie? To mniej, niż niemowlę.

Odnośnik do komentarza

Wiem o tym wszystkim, anoreksję mam zdiagnozowaną, jestem na początku leczenia. Ważę 33 kg przy wzroście 160. Ale teraz zastanawia mnie czy to żucie i wypluwanie jest jednym z objawów anoreksji czy nowym zaburzeniem. Bo nie czuję się wyleczona z ED więc nie chce mi się wierzyć że ni stąd ni zowąd zmieniła się w OES

Odnośnik do komentarza

Wszystko to są objawy zaburzonego odżywiania.
Widać ciągle pragniesz schudnąć, ciągle myślisz o ograniczaniu kalorii, wiec znalazłaś nowy sposób na to, by tak było.
Jakie znaczenie ma nazwa? Żadnej.
Jeśli chcesz normalnie żyć, to musisz sobie "poprzestawiać" w głowie, bo wszystko to tkwi w twoim umyśle, w twojej podświadomości.
Jak już naprawdę ZACHCESZ się zmienić, normalnie żyć, to już dokonasz połowę pracy nad powrotem do zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...