Skocz do zawartości
Forum

Strata zaufania ze strony chłopaka


Gość SweetsandroOola

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SweetsandroOola

Bylismy razem przez 1,5 roku, przez ten czas nie umialam byc z nim szczera poniewaz nie chcialam go stracic,wiem ze to nie bylo dobre wyjscie ale nie wiedzialam co jeszcze moge zrobic... jak zaczelam z nim chodzic to podobal mi sie jeszcze moj byly chlopak i duzo opowiadalam mojej kolezance o nim a jak wyjechalam na wakacje to poznalam kogos innego,pisalam z nim ale nic wiecej. Kiedy wrucilam to sie spytal czy kogos poznalam,rozmawialam itp ale zaprzeczylam.To wszystko co przed nim ukrywalam wiedziala tylko moja kolezanka. Pewnego dnia sie z nia poklocilam no i ona wszystko mu powiedziala. Teraz on mi wcale nie ufa, zreszta nie dziwie mu sie, nie chce ze mna byc ale rozmawia ze mna i pyta sie czemu mu to zrobilam...Ja go naprawde kocham i nie chce go stracic ale wydaje mi sie ze to juz za pozno...Co mam zrobic?

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie jest za późno. Musisz mu jakoś wytłumaczyć, że nie mówiłaś mu, bo i nie było o czym, bo to nic dla Ciebie nie znaczyło, a nie chciałaś, żeby on sobie nie wiadomo co wyobrażał. Możesz mu obiecać, że więcej tak nie postąpisz. Każdy popełnia błędy. Jeśli Cię kocha to powinien wybaczyć.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, na przyszłość nie zdradzaj swoich sekretów nikomu. Koleżanka okazała się być fałszywa i mściwa, po kłótni zemściła się w ten sposób. Nie utrzymywałabym z nią kontaktu już więcej. A co do chłopaka, to powinnaś mu powiedzieć prawdę. Że poznałaś chłopaka, rozmawiałaś z nim, ale to nic nie znaczyło, dlatego mu nie mówiłaś, b nie chciałaś aby był zazdrosny. Powiedz, że teraz masz już nauczkę i że nigdy go nie okłamiesz. W końcu człowiek uczy się na błędach a na odbudowanie zaufania potrzeba czasu. Nie rezygnuj jednak, porozmawiaj z nim i przeproś go. Mam nadzieję, że chłopak zrozumie, że Ci na nim zależy, a chłopak z wakacji, to tylko znajomy i nic Was nie łączyło. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...