Skocz do zawartości
Forum

Polski psycholog


Gość megan323

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MyszkaAgresorka

Mój brat bywał u psychologów. Ale nie widzę, by mu się poprawiło. Mało tego. Odkąd czyta psychologiczne książki, to zachowuje się niestandardowo dziwnie i gorzej. A jeśli chodzi o psychologa - to założę się, że pierwszy lepszy z Polski będzie w stanie z Tobą pogadać przez skypa. Przecież przez skype nawet udziela się korepetycje

Odnośnik do komentarza
Gość missvicky25

Polscy psycholodzy w Anglii pewno są, ale też trzeba uwzględnić ewentualny dojazd. U mnie akurat było z tym ciężko i też trafiłam na Przestrzeń Pomocy. Odezwałam się, umówiłam, pomogło :) Byłam w trudnej sytuacji, m. in. w związku z zakończonym związkiem, ale jakoś wychodzę na prostą.
Jeszcze warto wziąć pod uwagę doświadczenie specjalisty, do którego się zgłasza. Pani Aktepe z PP zajmuje się pracą z osobami na emigracji, więc też ten kontakt wygląda inaczej.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, że dojazd czasami może być problemem i to nie tylko zagranicą. Przecież jak ktoś mieszka np. na wsi, to łatwiej jest umówić się online niż martwić się tym, żeby nam dojazd pasował. No i niektórym też jest łatwiej otworzyć się przed terapeutą przy takim kontakcie.

Odnośnik do komentarza

anielaaniela, ja też ze swojej strony mogę polecić tych specjalistów bo naprawdę są świetni w tym co robią. Znają się na rzeczy mają dobre podejście do pacjenta i chcą dla niego jak najlepiej. Można się do nich zarejestrować przez Internet wiec to też spora zaleta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...