Skocz do zawartości
Forum

Brak uwagi ze strony męża


Gość kasia_01

Rekomendowane odpowiedzi

witam Od 1,5 roku jestem mężataką i tu sie pojawia mój problem tzn. chodzi o to że wkurza mnie to że mój mąż całymi dniami siedzi gapiąc sie w tv albo laptop, a ja jestem chyba tylko powietrzem. I tu we mnie wzrasta coraz większa złość o to, że on całymi dniami przesiaduje w domu i jest zadowolony, a ja się zanudzam na śmierć w taki sposób i to że nie spędzamy czasu razem. Robie mu o to wyrzuty ale dla niego ważniejszy jest tv niż to żeby spędzić czas razem i gdzieś wyjść. Po nim to chyba spływa, a ja sie coraz bardziej wkurzam. Nie wiem co mam roibć bo we mnie kumuluje sie o to złość i gdy wybucham to jest źle bo wtedy mówie czasem za dużo. A on chyba nie widzi problemu bo jest szczęśliwy że jest w domu. Boje sie że kiedyś tak wybuchne że będzie się aż 'kurzyć'.

Odnośnik do komentarza

Cóż.. jest jedna metoda... kup sobie seksowna bieliznę i stan mu tak ubrana na drodze do tv a wtedy nie powinnas narzekac na brak zainteresowania. Kobiety wiele potrafią ugrać seksem. Takie fakty. Jesli nie docieraja do niego inne argumenty to użyj podstępu :)

Odnośnik do komentarza

Myślę że powinnaś z nim na spokojnie porozmawiac. Nie krzyczeć na niego w trakcie gdy oglada jakis film bo wtedy to i tak cie pewnie nie bedzie słuchał tylko na spokojnie powiedz mu co cie gryzie co chciałabys zmienic czego oczekujesz. Mozecie pojsc na jakies kompromisy np. ze 2 razy w tyg. bedziecie wychodzic na jakis spacer czy do kina a w nastepnym tyg.bedziecie robic to co on lubi czyli np. wypozyczycie jakis fajny film i wspolnie go obejrzeczycie. Powiedz mu ze ty tez chcesz spedzic z nim jakos fajnie czas ale nie siedzac w domu. Moze uda ci sie np.wyciagnac go na basen czy na bilarda moze mu sie to spodoba i sam bedzie cie wyciagał z domu ale pamietaj NA SPOKOJNIE. Mam nadzieje ze sie uda. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość slonkotygrysek

Ja mam to samo a nawet gorzej,bo dla niego ważniejsi są dodatkowo oprócz tv,laptopa,samochodu to i koledzy przy których traktuje mnie jakbym w ogóle nie istniała . Ostatnio nawet wyszło,że się wstydzi,że jest żonaty. Każdy zawsze w takich sytuacjach doradza spokojna rozmowę z mężem i ja taka odbyłam wiele razy i na niczym się kończyła a ostatnio usłyszałam,że jak jestem taka nieszczęśliwa z nim i że on nic nie robi dla mnie i naszego małżeństwa to żebym złożyła pozew rozwodowy i się z nim rozwiodła. I zrozumiałam wszystko i odchodzę nie warto tracić czasu młodości i życia dla takich niedojrzałych szczeniaków warte jesteśmy lepszego traktowania miłości zauważania poprostu dobrego traktowania!!!! Trzymaj głowę do góry moja imienniczko oby u Ciebie rozmowa z mężem skończyła się dobrze :))Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jesli za każdym razem będziesz robiła wyrzuty, w końcu całkiem zamknie się w pokoju z tv lub laptopem, bo będzie z góry zakładał, że kłótnia wisi w powietrzu. Spróbuj może sama wyjść z inicjatywą i wprowadzić pewnie zasady, np. dwa dni w tygodniu, np. sobota i niedziela spędza z Tobą - idziecie na randkę, na kolację, oglądacie w domu filmy, spędzacie razem czas. Piątek, to dzień dla niego i jego kolegów. A od poniedziałku do czwartku - może oglądac tv i działac na laptopie. Musicie pójść na kompromis, bo ciągłe kłótnie też niczego nie załatwią. Dobrze by było, gdybyście znaleźli jakieś zajęcie, które możecie robić wspólnie, a będzie chwilą dla Was, np. wyjście na kręgle, do kina. W ten sposob urozmaici się Wasz związek i mam nadzieję, że oboje będziecie szczęśliwi. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...