Skocz do zawartości
Forum

Bardzo męczące sny. Ktoś miał podobne?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem co się dzieje ale od jakiegoś czasu mam bardzo męczące sny. Kiedyś zdarzały się raz na miesiąc, lecz teraz mam je codziennie i nie daje rady bo to jakiś koszmar!
W każdym śnie tego typu budzę się we własnym łóżku myśląc że się obudziłem naprawdę ze względu na to że jest taki realny.
Najczęściej w tych snach występują jakieś demony, lecz nie zawsze. Bardzo to jest męczące ponieważ w tych snach jestem ciągle bardzo przestraszony ze względu na te demony i to że jest to tak realne jak by to wgl nie był sen tylko jak bym tam był naprawdę. Czasami jak w takim śnie budzę się z 8 razy i jestem nadal w śnie mam myśli że może umarłem lub jestem w jakiejś śpiączce czy coś. Zawsze po obudzeniu się podbiegam do włącznika i próbuje zapalić światło jak nie zapala się to wiem że śnie nadal i schiza jest strasznie uciążliwa bo za każdym razem kiedy budzę się w łóżku jestem pewny że się obudziłem naprawdę a tu kicha. Strasznie ryje to beret. Kiedy obudzę się już naprawdę nadal nie wiem czy to sen i od razu podbiegam zapalić światło. Masakra to jest jakaś.

Odnośnik do komentarza
Gość miałamtosamo

Hej! Pomoże Ci zmiana pokoju w którym śpisz. a także, zmiana domu. ale najlepiej to tłumacz sobie te sny tym, że masz stres, że pewne sprawy są niedokończone, niedomknięte, że czeka Cię jakaś sprawa do załatwienia. Ogólnie rzecz biorąc, koszmary są stąd, że się przejmujesz. I mogą się śnić jeszcze jakiś czas. Jeśli chcesz je troszkę złagodzić, to staraj się znaleźć chwilkę na radość, ale gdy chce Ci się płakać, to zrób to, nie trzymaj w sobie stresu czy smutku. I nie oglądaj, nie czytaj niepkojących rzeczy. Możesz też nie oglądać postów ludzi na fb, bo to Cię pochłania, a to czyjeś życie i nie ma sensu się tym przejmować. Ponadto, kup sobie małą lampkę nocną, zasypiaj w spokoju, wiedząc, że lampka się pali i jest bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometka_A

Polanna
Pomoże Ci zmiana pokoju w którym śpisz. a także, zmiana domu. ale najlepiej to tłumacz sobie te sny tym, że masz stres, że pewne sprawy są niedokończone, niedomknięte, że czeka Cię jakaś sprawa do załatwienia.

Nie. Na porażenie przysenne opisane powyżej sposoby uporania się z tym zjawiskiem w niczym mu nie pomogą. Jeżeli chcesz "przetrwać" paraliż to, nie możesz się bać ani uciekać
Trzeba to sobie UZMYSŁOWIĆ, że to tylko paraliż i paraliż sam szybko zniknie.

Ps... Sama doświadczam snów na jawie, w których jakimś magicznym sposobem czasami nawet widzę swoje ciało leżące na łóżku, a ja stoję obok i zastanawiam się, czy już umarłam, czy to to tylko znowu głupi, sen na jawie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...